چرا سبک لیست قیمت مجموعه الوند با بقیه شرکت‌های طراحی وب فرق می‌کند؟

بقیه شرکت‌های طراح وب، اکثراً قیمت‌دهی‌شان بر اساس فیچرهای سایت است. یعنی پیش‌فاکتور یا پیشنهادنامه قیمتی ایشان، شامل عناوین قابلیت‌های سایتی است که به مشتری تحویل می‌دهند. نظیر مدیریت منو، مدیریت گالری تصاویر، مدیریت فرم‌ساز الکترونیک و …

علت این موضوع هم این است که ایشان به جز طراحی تم قالب اصلی یا هوم پیج سایت، چندان عنایتی به طراحی صفحات داخلی و محتوای سایت ندارند. تز ایشان این است که سایت داینامیک است، لذا سایت را به مشتری تحویل می‌دهیم تا خودش در آینده دیتا بزند. این تز لزوماً غلط نیست، اما سایت‌های طراحی شده به این روش معمولاً همان‌هایی هستند که صفحه اولی شکیل دارند، اما به‌محض کلیک روی یک لینک و وارد شدن در صفحه‌ای داخلی،‌ سایت به‌کلی از ریخت و قیافه می‌افتد!

ما در مجموعه الوند، به تجربه سال‌ها کار، فهمیده‌ایم که اگر محتوا را روز اول کامل دریافت کردیم و صفحات داخلی را هم خودمان عهده‌دار شدیم و متناسب با محتوا طراحی کردیم و سایت را کامل تحویل مشتری دادیم هم مشتری راضی‌تر است و هم نمونه‌کار به‌مراتب زیباتری برای ما رقم خواهد خورد. لذا مبنای ما در انجام پروژه و قیمت‌دهی آن، صرفاً فیچرهای سایتی که تحویل می‌دهیم نیست، بلکه بعلاوه شامل صفحاتی هم است که کار می‌کنیم. البته پر واضح است که سایتی که به مشتری تحویل می‌دهیم بسیار خوش‌دست و فول داینامیک است و مشتری بدون کوچک‌ترین وابستگی به ما، می‌تواند هر تعداد صفحه یا محتوا، خواست در سایت بزند. اما قطعاً صفحات داخلی که توسط هنرمندان گرافیست ما طراحی و محتوا گذاری می‌شوند، جلوه و فکر شدگی عالی‌تری خواهند داشت.

برچسب ها: بدون برچسب
0

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *