هزینه طراحی و برنامه‌نویسی سایت چگونه است؟

ممکن است بنا به دلیلی یا ایده‌ای تصمیم بگیرید علاوه بر کارکردهای معمول وب‌سایت‌های اینترنتی، بخشی با کارکرد خاص در سایت شما برنامه‌نویسی شود. در این صورت پارامترهای مؤثر بر هزینه طراحی و برنامه‌نویسی سایت شما عبارت خواهند بود از:

  • آیا آنچه می‌خواهید یک خرده ابزار یا افکت خاص است که با برنامه‌نویسی مختصری انجام می‌شود یا به دنبال یک سامانه جامع تحت وب هستید؟ طبیعتاً هرچقدر بخش خاص‌منظوره سایت شما بزرگ‌تر باشد هزینه‌تان بالاتر خواهد رفت.
  • آیا آنچه می‌خواهید صرفاً درون سایت شما قابل‌اجراست یا قرار است با برنامه‌نویسی خاص‌منظوره بتوانید به سایت دیگری یا نرم‌افزار دیگری متصل شوید و اطلاعاتی را ردوبدل کنید؟ طبیعتاً اتصال به نرم‌افزار شخص ثالث دردسرهای بیشتر و البته مبلغ بالاتری دارد.
  • آیا آنچه می‌خواهید برنامه‌نویسی اختصاصی شود صرفاً برای کاربران دسکتاپ خواهد بود یا قرار است برای کاربران موبایل هم در دسترس باشد؟ رعایت قواعد ریسپانسیو در برنامه‌نویسی اختصاصی هزینه شما را افزایش خواهد داد.
  • آیا ایده شما درباره بخش خاص‌منظوره کاملاً شکل‌گرفته و پخته و دقیق است یا قرار است با آزمون خطا و ایده پردازی به دلخواه خود برسید؟ اگر حالت دوم است هزینه‌های شما بالاتر خواهد رفت.
برچسب ها: بدون برچسب
0

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *