هزینه طراحی سایت و اپلیکیشن چگونه است؟

ممکن است بخواهید در کنار سایت یک اپلیکیشن موبایل هم برای شما و کاربران سایتتان طراحی شود که روی موبایل‌های اندروید یا آی او اس اپل خود نصب کنند. هزینه طراحی سایت و اپلیکیشن، هم یکی از هزینه‌هایی است که در این صورت می‌تواند به مبلغ طراحی سایت شما اضافه شود. پارامترهای تأثیرگذار بر قیمت طراحی سایت و اپلیکیشن،‌ عبارتند از:

  • آیا شما فقط اپلیکیشن برای اندروید می‌خواهید یا فقط برای آی او اس اپل و یا برای هر دو؟ این موضوع کاملاً بر قیمت طراحی اپ موبایل مؤثر است.
  • آیا سایت شما استاتیک است یا قرار است به سایت متصل شود و با آپدیت اطلاعات در سایت اپلیکیشن هم به‌روزرسانی شود و یا اطلاعات را آنلاین از سایت دریافت کند؟ طبیعتاً اپ های استاتیک ارزان‌تر و اپ‌های دارای اتصال دوسویه با سایت گران‌تر هستند.
  • آیا اپ شما قرار است صرفاً از طریق سایت خودتان دانلود دهی و نصب شود یا می‌خواهید آن را روی کافه‌بازار و گوگل‌پلی و سیبچه و اپ‌استور منتشر کنید؟ انتشار روی بسترهای یادشده نیازمند مراعات قواعدی است که مبلغ طراحی اپ را اندکی بالاتر می‌برد.
  • آیا می‌خواهید اپلیکیشن موبایل شما کارکردهای خاصی نظیر استفاده از مکان‌نما، عکس‌برداری و فیلم‌برداری و یا فرم‌های قابل‌تکمیل کاربر و … داشته باشد. طبیعتاً افزودن کارکردهای خاص و غیرمعمول به اپ موبایل شما باعث افزایش هزینه‌های طراحی اپ می‌شود.
برچسب ها: بدون برچسب
0

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *