provided features

ویژگی‌های طراحی سایت حرفه‌ای در مجموعه الوند چیست؟

با امکانات حرفه‌ای طراحی سایت، با قدرت شروع کنین، با سرعت رشد کنین؛ امکاناتی که باید در هر سایت حرفه‌ای وجود داشته باشه.

رنگ‌بندی مناسب

با توجه به برند و رنگ‌سازمانی مرتبط با کسب‌وکار شما، یک سایت مختص برای برندتان طراحی می‌گردد. رنگ‌های چشم‌نوازی که جلوه خاصی به سایت شما می‌دهد و نماینده کسب‌وکار شما هستند.

معماری عالی اطلاعات

با توجه به طرح‌های طراح مسلط به تجربه کاربری، تمام دیتاهای سایت در بهترین جایی که باید باشند قرار می‌گیرند تا تجربه کاربری خوبی در سایت شما برای مخاطب رقم بخورد تا نرخ بازگشت مخاطب بیشتر شود.

سئوی خوب

طراحی سایت شما مطابق قوانین گوگل انجام می‌شود و به این خاطر که شما می‌توانید همیشه سایتتان را به‌روزرسانی کنید، راحت‌تر می‌توانید در نتایج اول گوگل باشید و مخاطب بیشتری جذب بکنید.

واکنش‌گرا بودن سایت

واکنش‌گرا یا ریسپانسیو بودن سایت به معنای درست نمایش دادن سایت در دستگاه‌های متفاوت (دسکتاپ و موبایل) می‌باشد. این موضوع یک اصل برای تمامی سایت‌ها به شمار می‌رود.

واکنش‌گرا بودن سایت

واکنش‌گرا یا ریسپانسیو بودن سایت به معنای درست نمایش دادن سایت در دستگاه‌های متفاوت (دسکتاپ و موبایل) می‌باشد. این موضوع یک اصل برای تمامی سایت‌ها به شمار می‌رود.

آموزش رایگان نحوه کار با سایت

تمام مشتریان بعد از اتمام پروژه خود آموزش رایگان به‌صورت ویدیویی نحوه مدیریت و کار با سایت را به‌رایگان دریافت خواهند کرد.

سرعت بارگذاری بالا

با اجرای صحیح تکنیک‌ها، سایتی چابک و پرسرعت خواهید داشت که یکی از فاکتورهای افزایش رتبه در گوگل می‌باشد و علاوه بر آن، مخاطبان از تجربه سایت شما لذت خواهند برد.

متناسب با همه مرورگرها

طراحی سایت شما به نحوی خواهد بود که در تمام مرورگرها مانند کروم، فایرفاکس، سافاری، اوپرا و ... بدون مشکل و به بهترین شکل ممکن بارگذاری شود تا طیف وسیع‌تری از مخاطبان جذب شما شوند.

امنیت بسیار بالا

امنیت وب‌سایت همیشه به‌عنوان موضوع مهمی مطرح بوده است. تأمین سطح بالایی از امنیت جزء مواردی است که در مجموعه الوند توجه ویژه‌ای به آن شده است. ما تلاش کرده‌ایم تا با اختصاص سرورهای قدرتمند، زیرساخت شبکه مناسب و کد نویسی اصولی امنیت بالایی را ایجاد کنیم.

دسترسی مناسب

دسترسی ساده و راحت برای کاربرانی که وارد سایت می‌شوند در راستای زودتر رسیدن کاربر به صفحات مهم فرود که هدف شما و مخاطبانتان می‌باشد. این‌گونه کاربر سریع‌تر به هدفش می‌رسد.

دسترسی مناسب

دسترسی ساده و راحت برای کاربرانی که وارد سایت می‌شوند در راستای زودتر رسیدن کاربر به صفحات مهم فرود که هدف شما و مخاطبانتان می‌باشد. این‌گونه کاربر سریع‌تر به هدفش می‌رسد.

دسترسی مناسب به اطلاعات

دسترسی آسان به تنظیمات سایت با پنل مدیریت اختصاصی خودتان که می‌توانید تغییرات خود را در آن اعمال کنید (آموزش آن توسط مجموعه الوند انجام می‌گیرد و تمامی نکات آن گفته خواهد شد).

web design steps

هنوز با مراحل و روند طراحی‌سایت در مجموعه الوند آشنا نیستین؟

روند اجرای طراحی سایت در مجموعه الوند روال و مراحل مشخصی دارد که یکی پس از دیگری تا زمان پیاده‌سازی وب‌سایت طی می‌شود. محتوای این صفحه علاوه بر اینکه شما را با این قدم‌ها آشنا می‌کند، راهنمای خوبی برای افرادی است که تصمیم به طراحی سایت گرفته‌اند و به دنبال منبعی مطمئن برای یادگیری می‌گردند.
List-is-Empty.png
 • خریدهاست و دامنه:
  در مرحله اول برای شما هاست و دامنه‌ای که از نظر تیم سئو هم مورد تأیید باشد، تهیه می‌کنیم که هرگز نگرانی‌ای از بابت رتبه سایتتان نداشته باشید.
  هاست و دامنه‌ای که برای شما تهیه می‌شود از نظر امنیت و خدمات هم مطمئن و قابل‌اتکا می‌باشد.
 • نصب قالب مناسب:
  در این مرحله با توجه به نوع کسب‌وکار شما یک قالب تهیه می‌شود که بهینه‌سازی رفتار کاربری در آن رعایت شده است و پس از تأیید شما فرایند طراحی ادامه می‌یابد. ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که در اولین طرحی هم که ارائه می‌شود، تمامی اصول تجربه و رابط کاربری رعایت شده باشد.
 • نصب پلاگین‌های مورد نیاز:
  در مرحله سوم با توجه به امکاناتی درخواستی شما و موضوع پروژه، پلاگین‌هایی در صورت نیاز خریداری و نصب می‌شوند، درنهایت کانفیگ‌هایی بر روی آن‌ها اعمال می‌شوند تا سایت تکمیل‌تر شود.
 • کنترل کیفی ابعاد مختلف وب‌سایت:
  سرعت بارگذاری وب‌سایت با سایت GTMetrix بررسی خواهد شد و مطابق با استانداردهای روز تا حد امکان بهینه می‌شود. امنیت وب‌سایت با دو نرم‌افزار آنلاین مورد بررسی قرار خواهد گرفت. کدهای وب‌سایت با w3C HTML5 Validator بررسی شده و در صورت خطا، برطرف می‌شود. نحوه نمایش سایت در مرورگرها و گجت‌های مختلف در رزولوشن‌های مختلف بررسی می‌شود تا مطابق با قالب گرافیکی باشد.
 • کنترل عملکرد، تست و بازنگری وب‌سایت:
  یکی از کارشناسان که در طول طراحی درگیر پروژه شما نبوده است به‌صورت کاربرِ عادی وب‌سایت را بررسی می‌کند تا راحتی کار با وب‌سایت و عملکرد آن بررسی شود.
  تیم تست مجموعه الوند و کارفرما شروع به بررسی سایت کرده و دستورات اصلاحی شما را اعمال می‌نمایند تا نتیجه موردنظر شما به‌دست بیاید. به این خاطر که همیشه آن چیزی مهم است که شما از ما می‌خواهید و ما در تلاش هستیم سایتی که موردقبول شما و کاربرانتان هست را برایتان به ارمغان بیاوریم.
 • بارگذاری پیش‌نمایش وب‌سایت به‌صورت خصوصی:
  وب‌سایت قبل از ارائه و بازگشایی برای عموم جهت مشاهده و بررسی اولیه به‌صورت خصوصی روی سرور نمایشی ما بارگذاری می‌شود تا اصلاحات و تغییرات نهایی را اعلام کنید.
 • رفع اصلاحات نهایی:
  تغییرات و اصلاحات نهایی مطابق با درخواست شما اعمال خواهد شد.
 • تسویه‌حساب و آغاز پشتیبانی:
  بعد از بررسی عملکرد وب‌سایت و قبل از انتشار پروژه، 50% مبلغ باقی‌مانده پروژه دریافت خواهد شد.
 • جلسه آموزش کار با وب‌سایت و مدیریت آن:
  در جلسه آموزشی که انجام می‌شود نحوه مدیریت وب‌سایت آموزش داده خواهد شد. این جلسه در قالب فایل ویدئو (صوتی و تصویری) ذخیره‌شده و در انتهای جلسه در اختیار شما قرار می‌گیرد.

functional

چه سایت‌هایی را می‌تونیم طراحی کنیم؟

در لیست زیر سایت‌هایی که می‌توان طراحی و پیاده‌سازی کرد رو دسته‌بندی کرده‌ایم، اگر سایتی که شما میخواین توی این لیست نیست حتماً با ما تماس بگیرین و از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنین.
 1. طراحی سایت شرکتی
 2. طراحی سایت صرافی
 3. طراحی سایت صنعتی
 4. طراحی سایت هتل
 5. طراحی سایت بیمه
 6. طراحی سایت تبلیغاتی
 7. طراحی سایت بازی
 8. طراحی سایت آرایشی
 9. طراحی سایت روزنامه
 10. طراحی سایت ساختمانی
 11. طراحی سایت سه بعدی
 12. طراحی سایت سینما
 13. طراحی سایت صنایع چوب
 14. طراحی سایت علمی
 15. طراحی سایت معماری
 16. طراحی سایت عکاسی
 17. طراحی سایت عمرانی
 18. طراحی سایت عینک
 19. طراحی سایت فروش شارژ
 20. طراحی سایت فروش فایل
 21. طراحی سایت فلش
 22. طراحی سایت فیلم و سریال
 23. طراحی سایت کارخانجات
 24. طراحی سایت کاریابی
 25. طراحی سایت کافی‌شاپ
 26. طراحی سایت کتابخانه
 27. طراحی سایت کشاورزی
 28. طراحی سایت کلینیک
 29. طراحی سایت کودک
 30. طراحی سایت گردشگری
 31. طراحی سایت مزون
 32. طراحی سایت مبلمان
 33. طراحی سایت کفش
 34. طراحی سایت فروشگاهی
 35. طراحی سایت پزشکی
 36. طراحی سایت گل‌فروشی
 37. طراحی سایت دانشگاهی
 38. طراحی سایت رستوران
 39. طراحی سایت خبری
 40. طراحی سایت شخصی
 41. طراحی سایت آتلیه
 42. طراحی سایت آشپزخانه
 43. طراحی سایت تالار پذیرایی
 44. طراحی سایت تجاری
 45. طراحی سایت وکلا
 46. طراحی سایت تخفیف گروهی
 47. طراحی سایت ترجمه
 48. طراحی سایت تفریحی
 49. طراحی سایت تلویزیون
 50. طراحی سایت چاپخانه
 51. طراحی سایت چرم
 52. طراحی سایت چندزبانه
 53. طراحی سایت حقوقی
 54. طراحی سایت حیوانات
 55. طراحی سایت خبرخوان
 56. طراحی سایت خبرگزاری
 57. طراحی سایت خشکبار
 58. طراحی سایت دانلود
 59. طراحی سایت داینامیک
 60. طراحی سایت دکوراسیون
 61. طراحی سایت آژانس هواپیمایی
 62. طراحی سایت لوازم‌خانگی
 63. طراحی سایت دندانپزشکی
 64. طراحی سایت تعمیرگاه
 65. طراحی سایت گرافیکی
 66. طراحی سایت تهران
 67. طراحی سایت خیاطی
 68. طراحی سای فروشگاهی
 69. ساخت سایت حرفه‌ای
 70. طراحی سایت خودرو
 71. طراحی سایت املاک
 72. طراحی سایت طلا جواهر
 73. طراحی سایت گردشگری
 74. طراحی سایت آموزشی
 75. طراحی سایت بازرگانی
 76. طراحی سایت ورزشی
 77. طراحی سایت پوشاک
 78. طراحی سایت آزمایشگاه
 79. طراحی سایت آموزشگاه
 80. طراحی سایت اداری
 81. طراحی سایت انتخاباتی
 82. طراحی سایت انتشارات
 83. طراحی سایت بیمارستان
 84. طراحی سایت مذهبی
 85. طراحی سایت مزایده
 86. طراحی سایت مهدکودک
 87. طراحی سایت مهندسی
 88. طراحی سایت مواد غذایی
 89. طراحی سایت موزه
 90. طراحی سایت موزیک
 91. طراحی سایت نفت و گاز
 92. طراحی سایت نمایشگاهی
 93. طراحی سایت نوبت‌دهی
 94. طراحی سایت نیازمندی
 95. طراحی سایت هلدینگ
 96. طراحی سایت همایش
 97. طراحی سایت هنری
 98. طراحی سایت ورزشی
 99. طراحی سایت ویلا
 100. طراحی سایت بانک اطلاعاتی
 101. طراحی سایت بانک
 102. طراحی سایت تغذیه

web design steps

پشتیبانی مجموعه الوند چگونه است؟

در یک کلام پشتیبانی ما خیرخواه، پاسخگو و متخصص در حل مشکلات احتمالی و گوش به زنگ خدمت به مشتریان عزیز است. البته به‌روزرسانی و آپدیت محتوا و مطالب سایت، توسط خودتان به‌راحتی و بی‌نیاز به تخصص خاص یا وابستگی به شرکت طراح اتفاق می‌افتد. با این حساب پشتیبانی ما شامل مواقعی است که:

 • بخشی از سایت عملکردی نامعمول پیدا کند یا دچار اشکالی شود …
 • برای شما درباره کار کردن با بخشی سؤالی پیش بیاید …
 • تغییری در صفحه‌ای داده‌اید یا آپدیت محتوایی کرده‌اید که دچار اشکال به‌هم‌ریختگی در نمایش است.
 • می‌خواهید کارکرد تازه‌ای به سایت بیفزایید، زبان جدید اضافه کنید و ...

تیم پشتیبانی ما با بهره‌گیری از سامانه تیکتینگ، آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز است. اما از آنجا که می‌دانیم خدمات پشتیبانی مؤثر، بسیار برای مشتری اهمیت دارد و اکثر مشتریان ما، کسانی هستند که قبلاً چندین بار طراحی سایت داشته‌اند و در واقع از عملکرد تیم پشتیبانی قبلی خود ناراضی بوده‌اند که به ما مراجعه کرده‌اند، لذا بزرگ‌ترین سرمایه خود را، رضایتمندی عمیق مشتریان فراوان تحت پشتیبانی می‌دانیم که هرساله باکمال میل، سرویس پشتیبانی غیراجباری خود را، با مجموعه الوند تمدید می‌کنند.

web design steps

اصول و قواعد شرکت الوند در قیمت دهی پروژه‌های طراحی وب

ما رعایت و پایبندی تمام به اصول و قواعد زیر را بر خود لازم می‌دانیم و زیرساخت‌های وفادار ماندن به این تعهد را هم به لطف الهی،‌ فراهم ساخته‌ایم.

قائل بودن تمایز بین پول سفید و پول سیاه!

به قول کسبه قدیمی بازار، که مهم‌ترین دارایی خود را به‌حق، اعتبارشان می‌دانستند، به لطف خدا، سر سفره پدر و مادربزرگ شده‌ایم و نان حلال خورده‌ایم و بین پول سفید و پول سیاه تفاوت قائلیم. فهمیده‌ایم که اگر کاری که برای مشتری انجام می‌دهیم به علت بروز خطا یا کم‌کاری یا بی‌کیفیتی از سمت ما، مورد رضایت باطنی وی واقع نشود و دردی را از او دوا نکند و برایش مفید واقع نشود، پولی که از گرفته‌ایم سفید نخواهد بود و به ما سودی نخواهد رساند و روزگار ما را سیاه خواهد کرد. باور کرده‌ایم نزدیک‌ترین راه به موفقیت و سودآورترین روش کسب‌وکار، درستی و صداقت و خدمت و تعهد به کیفیت است و فطرت‌های پاک مردم و مشتریان، به خوبی و بسیار قوی، بین محصول و خدمات باکیفیت و بی‌کیفیت فرق خواهد گذاشت و در بلندمدت، این کسب‌وکارهای درستکار هستند که ماندگار خواهند شد.

قیمت‌دهی بر اساس پروژه، نه جیب مشتری!

آنچه برای ما مهم است، ابعاد کار و دامنه تعاریف پروژه مشتری است که البته میزان بزرگی یا کوچکی انتظارات مشتری از سایتش، در بالا رفتن یا پایین آمدن قیمت کار او مؤثر است. لذا ما کاری به عرض و طول تشکیلات مشتری، میزان شهرت یا صاحب نامی برند او، دامنه سود یا درآمدها و دارایی‌های او و در یک کلمه ابعاد جیب و میزان توان پرداخت او نداریم. ای‌بسا که برندی صاحب‌نام یا تشکیلاتی ثروتمند پروژه‌ای کوچک بخواهد و ای‌بسا یک شخص بدون اسم‌ورسم قبلی، وب‌سایتی بزرگ و پر از قابلیت تقاضا کند. ما ابعاد کار و زحمتی که برای پیاده‌سازی سایت بایست متحمل شویم را می‌سنجیم و البته شأن مشتری و برند او و سطح انتظارات و توقعاتش را در نظر می‌گیریم اما اینکه پروژه واحد را، به دو مشتری، دو جور اعلام قیمت کنیم، غیراخلاقی می‌دانیم و این کار را نمی‌کنیم.

عدم تقاضای زمان و هزینه اضافه از مشتری!

بر خود لازم دانسته‌ایم وقتی پروژه را می‌سنجیم و تخمین زمان و هزینه اعلام می‌کنیم، سعی کنیم تحت هیچ شرایطی در آینده و حین اجرای پروژه، اضافه‌زمان یا اضافه‌هزینه از مشتری تقاضا نکنیم. زیرا این مهم را حق مشتری میدانیم که بتواند روی بودجه و زمان خود برنامه‌ریزی کند و ارتکاب به این عمل زشت را، خلاف اخلاق کسب‌وکار می‌دانیم. بر همین اساس با تلاش فراوان زیرساخت‌هایی را به وجود آورده‌ایم که مطمئن شویم تمام ابعاد پروژه برای ما روشن شود و مکانیزم‌هایی را ساخته‌ایم که محاسبات ما نظام‌مند و سیستماتیک باشد تا امکان بروز خطا و فراموشی و نسنجیدگی، حتی‌الامکان، سهواً یا عمداً، پیش نیاید. تنها موارد مشمول تقاضای اضافه‌هزینه آتی، مواردی است که مشتری خودش هم قائل است روز اول و در فرایند نیازسنجی ما مطرح نکرده و به‌تازگی بروز کرده است.