داستان جالب ما

Ready Site Design; Enter The Online Market At The Lowest Cost

داستان پر فراز و نشیب شکل گیری آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند

کیفیت فاکتوری است که باعث رشد بیزینس شما خواهد شد. این کیفیت در هر حوزه ای، از طراحی سایت و تولید محتوا گرفته تا نحوه فعالیت در شبکه های اجتماعی همگی در سود آوری و رشد تجارت شما سهیم هستند.

هدف اصلی آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند کیفیت است.
private void calculateLOC (FILE
file) {

System.out.println("current file
= "ALVAND.LOVE());
   totlaFiles++;
   String thisLine;
😅 😊 😭 😷 😴
Ready Site Design; Enter The Online Market At The Lowest Cost

توجه و درک نیازهای کارفرما

همانطور که پیاده سازی صحیح تمام بخش ها مهم است، پنل کاربری ساده هم اهمیت دارد. با توجه به این که ما از هر قشری از جامعه درخواست طراحی سایت داریم، ساده بودن کار با سایت را جز اصول خود قرار داده ایم.

در مباحث دیجیتال مارکتینگ با بروز نگه داشتن اطلاعات و دانسته های خود همواره سعی در پیشتاز بودن در این حوزه را داشته ایم.

اما این خدمات فقط به طراحی ختم نمی شود. ما در مجموعه الوند خدمات متنوعی از طراحی سایت فروشگاهی گرفته تا خدمات دیجیتال مارکتینگ از جمله بازاریابی شبکه های اجتماعی، تولید محتوا، پشتیبانی، سئو و بهینه سازی را ارائه می دهیم. در مباحثی چون طراحی سایت، سعی بر این داشته ایم که همیشه تکنولوژی های جدید را وارد کار کنیم و از دانش روز برنامه نویسی استفاده کنیم.

Ready Site Design; Enter The Online Market At The Lowest Cost

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند عبارتند از:

 1. طراحی سایت
 2. طراحی پورتال
 3. طراحی CRM
 4. طراحی مارکت پلیس
 5. طراحی اپلیکیشن
 6. سئو و بهینه سازی سایت
 7. پشتیبانی و مدیریت وب سایت
 8. بازاریابی شبکه های اجتماعی
 9. طراحی گرافیک

فرقی نمی کند کدام خدمات مدنظر شما باشد. ما نه از ابتدای کار، که قبل از شروع کار یعنی جلسات مشاوره ابتدایی در کنار شما هستیم، مدل کسب و کار شما را تحلیل می کنیم، نیازهای اولیه را برآورد می کنیم، استراتژی مناسب را تدوین می کنیم و شروع به اجرای پروژه می کنیم. حتی بعد از تحویل پروژه هم در فاز پشتیبانی در کنار شما خواهیم بود تا به هدف خود یعنی رشد کسب و کارتان برسید.

where did we start

همه چیز از کجا شکل گرفت؟

از چه سالی تیم ما شکل گرفت؟

اول از همه خودم رو خدمتتون معرفی کنم، بنده سید متین رضوانی هستم مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند. از سال 91 به صورت دورکاری در سایت های فریلنسری کار می کردم و پروژه های کوچیک و بزرگی در زمینه طراحی سایت می گرفتم، ولی خب بعد از یک مدتی به تدریج تعداد سفارش ها بیشتر شد و دیگه من نمی تونستم از پس همشون بر بیام، بخاطر همین تصمیم گرفتم که یک تیم چند نفره خوب مثل خودم خوش ذوق و علاقه مند تشکیل بدم.

خلق آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند از اینجا کلید خورد!

بعد از چند سال کار تیمی و بدست آوردن سرمایه، تیمی به اسم مجموعه الوند راه اندازی کردم و افراد متخصص و کاربلد رو استخدام کردم. توی این چند سال روی پروژه های زیادی کار کردم و با چالش های زیادی سر و کله زدم، همیشه سعی می کنم بفهمم کارفرما دقیقا از ما چی میخواد و چه انتظاراتی داره تا دقیقا مطابق نیازهاش پروژه رو تحویل بدیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند در سال 1398 در دفتری کوچک و با بضاعتی اندک و با امکاناتی محدود فعالیت خود را آغاز کرده و در پروسه فعالیت های خود در ابتدا در حوزه وب را در دستور کار قرار داد.

ویروس کرونا چه تاثیری روی ما گذاشت؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا شرکت در نهایت با همفکری هم تیمی های خود تصمیم به جمع آوری دفتر گرفتیم تا به صورت دورکاری با کارمندان خود در ارتباط باشیم.

ما مثل قبل با همون کیفیت سفارش مشتری هامون رو به شکل آنلاین انجام میدیم با این کار سلامتی همه افرادی که به نوعی با ما در ارتباط بودن دیگه در خطر نیست.

فعالیت‌های اخیر به تدریج گسترش یافت و شرکت در زمینه دیجیتال مارکتینگ به صورت حرفه ای و با استخدام نیروی مجرب وارد بازار رقابت شد و در پروسه تکاملی فعالیت ها، مجموعه به چندین بخش تفکیک شد و ادامه فعالیت آن ها با عناوین مشخص اما با یک مدیریت واحد نائل آمد.

اهداف ما چیست؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند با به کارگیری کارشناسان زبده فنی به فعالیت های خود با بهره گیری از علم روز ادامه داد، خوشبختانه بازبینی و رفع معایب و نواقص برنامه ریزی و اصلاح پذیری مجموعه مقرون به توفیق بوده و مشتریان قبلی مجموعه نیز تیم الوند را همکار و مشاور مناسبی در تغییر رویه کاری خود دانسته و این افتخار را نصیب شرکت مذکور نموده که با وجود تاکید بر کوچک نگاه داشتن مجموعه به لحاظ تشکیلاتی از هر حیث توانمندی اجرای پروژه های بزرگ را یافته است به نحوی که چه از حیث زمان و همچنین کیفیت مطلوب سفارش تا اجرا شده مورد تایید سفارش دهندگان و کارفرمایان بوده است.