سخن مدیر گروه با شما

گروه نرم افزاری الوند از ابتدای تاسیس تاکنون در ارائه خدمات سه هدف را دنبال کرده است ابتدا به دست آوردن رضایت مشتری، دوم افزایش هر چه بیشتر کیفیت خدمات و سوم جامعیت و گسترش خدمات ارائه شده.

باور داریم اخلاق اولین اصل در کار و زندگی است. تلاش کردیم که در راستای ارزش‌های خود قدم برداریم و کسب روزی کنیم. توفیق این را داشته‌ایم که خدمت گذار باشیم برای جامعه، کشور و جهانی که در آن قدم گذاشته‌ایم. خدمت گذاری توفیق بندگی است و هر چه داریم زیر سایه اوست.

پشتکار، تجربه، مهارت و تخصصی به تیم‌مان عطا کرده که توانایی همراهی با عزیزان بسیاری را داشته باشیم. به امید سربلندی در مسیر کسب روزی و عزت اجتماعی. تمام تلاش‌مان رضایت قلبی و رضایت معشوق در سایه رضایت بندگان اوست.

با تشکر از همراهی‌تان

سید متین رضوانی (مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند)

داستان پر فراز و نشیب شکل گیری آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند

کیفیت فاکتوری است که باعث رشد بیزینس شما خواهد شد. این کیفیت در هر حوزه‌ای، از طراحی سایت و تولید محتوا گرفته تا نحوه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی همگی در سود آوری و رشد تجارت شما سهیم هستند.

هدف اصلی آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند کیفیت است.

یکی از حوزه‌هایی که آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند در آن فعالیت دارد، طراحی سایت است. بنیادی‌ترین اصل ما در طراحی سایت و بقیه بخش‌ها، اجرای تمام جزئیات پروژه به همراه حفظ سادگی کاربری سایت است. شاید سایت پیچیده‌ای مثل سایت بیمه یا صرافی را مدنظر داشته باشید که نیاز به پردازش‌های زیاد محاسباتی دارد و فرمول‌های زیادی باید در آن تعریف شود.

توجه و درک نیازهای کارفرما

همانطور که پیاده سازی صحیح تمام بخش‌ها مهم است، پنل کاربری ساده هم اهمیت دارد. با توجه به اینکه ما از هر قشری از جامعه درخواست طراحی سایت داریم، ساده بودن کار با سایت را در جزو اصول خود قرار داده‌ایم.

در مباحث دیجیتال مارکتینگ با بروز نگه داشتن اطلاعات و دانسته‌های خود همواره سعی در پیشتاز بودن در این حوزه را داشته‌ایم.

اما این خدمات فقط به طراحی ختم نمی‌شود. ما در مجموعه الوند خدمات متنوعی از طراحی سایت فروشگاهی گرفته تا خدمات دیجیتال مارکتینگ از جمله بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا، سئو و بهینه سازی را ارائه می‌دهیم. در مباحثی چون طراحی سایت، سعی بر این داشته‌ایم که همیشه تکنولوژی‌های جدید را وارد کار کنیم و از دانش روز برنامه نویسی استفاده کنیم.

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند عبارتند از:

 1. طراحی سایت
 2. طراحی پورتال
 3. طراحی CRM
 4. طراحی مارکت پلیس
 5. طراحی اپلیکیشن
 6. سئو و بهینه سازی سایت
 7. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
 8. طراحی گرافیک

فرقی نمی‌کند کدام خدمات مدنظر شما باشد. ما نه از ابتدای کار، که قبل از شروع کار یعنی جلسات مشاوره ابتدایی در کنار شما هستیم، مدل کسب و کار شما را تحلیل می‌کنیم، نیازهای اولیه را برآورد می‌کنیم، استراتژی مناسب را تدوین می‌کنیم و شروع به اجرای پروژه می‌کنیم. حتی بعد از تحویل پروژه هم در فاز پشتیبانی در کنار شما خواهیم بود تا به هدف خود یعنی رشد کسب و کارتان برسید.

از چه سالی تیم ما شکل گرفت؟

اول از همه خودم رو خدمت‌تون معرفی کنم، من سید متین رضوانی هستم مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند. از سال 91 به صورت دورکاری در سایت های فریلنسری کار می‌کردم و پروژه های کوچیک و بزرگی در زمینه طراحی سایت می‌گرفتم، ولی خب بعد از یک مدتی به تدریج تعداد سفارش‌ها بیشتر شد و دیگه من نمی‌تونستم از پس همشون بر بیام، بخاطر همین تصمیم گرفتم که یک تیم چند نفره خوب مثل خودم خوش ذوق و علاقه‌مند تشکیل بدم.

بعد از یک مدتی با چندین نفر تیم شدیم و پروژه‌هارو انجام می‌دادیم، توی این مدت خیلی از هم تیمی‌هامون اومدن و رفتن، بعضی‌هاشون برای خودشون استارتاپ راه اندازی کردن بعضی‌هاشون رفتن توی شرکت‌های دیگه استخدام شدن یا حتی بعضی هاشونم طراحی و برنامه نویسی رو رها کردن.

خلق آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند از اینجا کلید خورد!

بعد از چند سال کار تیمی و بدست آوردن سرمایه، تیمی به اسم مجموعه الوند راه اندازی کردم و افراد متخصص و کاربلد رو استخدام کردم. توی این چند سال روی پروژه‌های زیادی کار کردم و با چالش‌های زیادی سر و کله زدم، همیشه سعی می‌کنم بفهمم مشتری دقیقا از ما چی میخواد و چه انتظاراتی داره تا دقیقا مطابق نیازهاش پروژش رو تحویل بدیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند در سال 1399 در دفتری کوچک و با بضاعتی اندک و با امکاناتی محدود فعالیت خود را آغاز کرده و در پروسه فعالیت‌های خود در ابتدا در حوزه وب را در دستور کار قرار داد.

این روند به صورت همکاری با شرکت‌های مختلف ادامه داشت تا این مجموعه را در مسیری‌ها قرار داد با این مضمون که به صورت پیمانی از شرکت‌های بزرگ‌تر کار را دریافت و در اختیار ایشان قرار می‌داد.

ویروس کرونا چه تاثیری روی ما گذاشت؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا شرکت در نهایت با همفکری هم تیمی‌های خود تصمیم به جمع آوری دفتر گرفتیم تا به صورت دورکاری با کارمندان خود در ارتباط باشیم.

ما مثل قبل با همون کیفیت سفارش مشتری‌هامون رو به شکل آنلاین انجام میدیم با این کار سلامتی همه افرادی که به نوعی با ما در ارتباط بودن دیگه در خطر نیست.

فعالیت‌های اخیر به تدریج گسترش یافت و شرکت در زمینه دیجیتال مارکتینگ به صورت حرفه‌ای و با استخدام نیروی مجرب وارد بازار رقابت شد و در پروسه تکاملی فعالیت‌ها، مجموعه به چندین بخش تفکیک شد و ادامه فعالیت آن‌ها با عناوین مشخص اما با یک مدیریت واحد نائل آمد.

اهداف ما چیست؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند با به کارگیری کارشناسان زبده فنی به فعالیت‌های خود با بهره گیری از علم روز ادامه داد، خوشبختانه بازبینی و رفع معایب و نواقص برنامه ریزی و اصلاح پذیری مجموعه مقرون به توفیق بوده و مشتریان قبلی مجموعه نیز تیم الوند را همکار و مشاور مناسبی در تغییر رویه کاری خود دانسته و این افتخار را نصیب شرکت مذکور نموده که با وجود تاکید بر کوچک نگاه داشتن مجموعه به لحاظ تشکیلاتی از هر حیث توانمندی اجرای پروژه‌های بزرگ را یافته است به نحوی که چه از حیث زمان و همچنین کیفیت مطلوب سفارش تا اجرا شده مورد تایید سفارش دهندگان و کارفرمایان بوده است.

13 اشتباه رایج در طراحی سایت که کسی به شما نمی‌گوید!

Common Mistakes In Website Design

13 اشتباه رایج در طراحی سایت که کسی به شما نمی‌گوید!

هدف از طراحی سایت رسیدن آسان کاربران به موارد مورد نیازشان می باشد؛ پس باید به گونه‌ای طراحی شود تا کاربر یا بازدیدکننده بیشتری را به خود جذب کند. اما کافیست با چند اشتباه کوچک موقعیت جذب کاربر از دست برود و کسانی که بسیاری از درآمد خود را از همین سایت‌ها دارند، به نتیجه مطلوب دست پیدا نکنند.

یک انتخاب اشتباه، یک عمر پشیمانی!

انتخاب شرکت بدون شناخت مناسب و تحقیق، عواقب ناخوشایندی خواهد داشت. قبل از عقد قرارداد حتما نمونه کارهای شرکت یا فریلنسر را بررسی کنید. با مشتری‌های آن‌ها ارتباط بگیرید و از نحوه کیفیت کار و همکاری پرس‌وجو کنید.

با انتخاب مناسب مجری طرح، خیال شما بابت جلسه مشاوره قبل از عقد قرارداد تا تحویل سایت راحت خواهد بود.

 

یکی از عواقب انتخاب مجری اشتباه

اگر تحقیق نشده پروژه طراحی سایت خود را به دست فریلنسر بی تعهد و یا شرکت طراح وب نابلد سپردید، در دریافت مشاوره صحیح و پایداری سایت و پشتیبانی و … گرفتار می‌شوید.

 

دنبال چطور مجری باشم؟

خیلی از مشتریان به دنبال زبان و تکنولوژی مناسب برای طراحی وب سایت مجموعه خود هستند در حالی که باید به دنبال شخص یا شرکتی مورد اعتماد و صاحب رزومه و نمونه کار در این حوزه باشید.

اگر به پروژه طراحی سایت خود به عنوان یک پروژه بلند مدت و آینده دار نگاه می‌کنید قطعا باید فریلنسر یا شرکتی کار شما را انجام دهد که معتبر باشد.

طراحی سایت استاتیک؛ یک روش کاملا منسوخ شده!

گاهی یک فرد طراح سایت یا شرکت طراح وب که سال‌هاست تکنولوژی کارش را آپدیت نکرده، به بهانه تحمیل هزینه کمتر، مشتری را متقاعد می‌کند که سایت استاتیک بگیرد!

سایت استاتیک یا ایستا، سایتی مبتنی بر اچ‌تی‌ام‌ال (HTML) است که بانک اطلاعاتی و پنل ادمین ندارد و یک بار توسط طراح کار می‌شود و هر گونه تغییر در آن، مستلزم تماس دوباره با خود طراح است!

 

پس روش جایگزین کدام است؟ راهکار بهتری وجود دارد؟

از آنجا که امروزه فناوری‌های فراوان راه اندازی سایت‌های داینامیک، مدیریت توسط خود مشتری را، سهل الوصول و با قیمت مناسب در دسترس قرار داده، طراحی سایت استاتیک به کلی منسوخ شده است!

امروزه دیگر طراحی سایت استاتیک نمی‌تواند نیاز کسب و کارها را برطرف سازد زیرا برای هر تغییر جزئی باید منتظر انجام تغییرات توسط طراح سایت بود.

پیشنهاد می‌شود وب سایت‌هایی که طراحی می‌گردد به صورت داینامیک باشد تا کلیه محتوای سایت توسط صاحب کسب و کار قابل مدیریت باشد و برای تغییرات محتوایی نیاز به دانش برنامه نویسی و طراحی سایت نباشد.

اشتباهی که خیلی‌ها مرتکبش میشن!

در زمان انتخاب هاست وب سایت پارامترهایی باید در نظر گرفته شود که حتما طراح سایت باید آن را اعلام نماید. پارامترهایی مثل سیستم عامل هاست، میزان حجم مصرفی، پهنای باند، شرکتی که هاست را از آن خریداری می‌کنید جز مواردی هستند که بهتر است ابتدا طراحی وب سایت خود را تعیین کنید و از طراح خود بخواهید تا در انتخاب هاست به شما کمک نماید.

 

خرید هاست قبل از طراحی توسط مشتری!

بارها دیده‌ایم مشتری قبل از انعقاد قرارداد با یک شرکت طراح سایت، ابتدا اقدام به خریداری هاست خود کرده است!

اشکال کار اینجاست که موضوع هاست و سایت کاملا به هم مرتبط و از هم متاثرند.

لذا اگر بناست شرکت طراح سایت شما مثلا با دات‌نت سایت شما را طراحی کند، سرور لینوکسی به درد او نمی‌خورد و بالعکس اگر مثلا قرار است از وردپرس استفاده کند شاید بهتر باشد به جای سرور ویندوزی روی سرور لینوکسی راه اندازی شود.

گرچه از همه بهتر آن است که سایت و هاست را از یک مجموعه واحد پاسخگو و معتبر بگیرید که کارهای زیادی روی سرورهایش انجام داده تا با نرم افزار مدیریت محتوایش همخوانی شود.

 

خرید هاست از شرکت‌های معتبر

اما اگر بر تهیه هاست مستقل هم اصرار دارید، لااقل ابتدا شرکت طراح وب خود را مشخص کنید و بعد از اینکه او پروژه شما را ارزیابی کرد و نوع سیستم مدیریت محتوا را انتخاب کرد با مشورت فنی شرکت طراح اقدام به تهیه هاست مستقل برای خود کنید.

قالب‌های آماده و نال شده؛ سرطان سایت‌های وردپرسی!

استفاده از قالب آماده به بهانه‌های مختلفی مانند کاهش هزینه، سرعت عمل، تنوع قالب‌ها و پلاگین‌ها و … رایج شده است.

اما طبق تجربه، مشکلاتی از جمله تداخل پلاگین‌ها با یکدیگر، عدم عملکرد صحیح بعد از بروزرسانی قالب و پلاگین، کدهای مخرب و آلوده، سرعت پایین سایت و … گریبان گیر صاحبان سایت‌های طراحی شده با قالب آماده بوده است.

این قبیل مشکلات باعث می‌شود شما نیاز به طراحی مجدد سایت خود داشته باشید که در این صورت هم از نظر زمانی و هم از نظر هزینه دچار ضرر و زیان می‌شوید.

 

هیچ ارزونی بی دلیل نیست!

معمولا به دلیل کاهش هزینه‌ها و یا مقرون به صرفه‌تر شدن هزینه پروژه، مشتری متمایل به استفاده از تم‌های آماده و پوسته‌های از پیش طراحی شده می‌شود!

آتشی که توسط بعضی طراحان سایت با ادعای تنوع مخزن تم‌ها داغ‌تر هم می‌شود!

اما واقعیت این است که علاوه بر مشکل کدهای مخرب و عدم رعایت فاکتورهای سئو در قالب‌های آماده، عدم تناسب کامل آن‌ها با موضوع اختصاصی سایت مشتری و منحصر به فرد بودن هویت بصری سایت شما، به وجاهت برند آنلاین شما در نظر مخاطبین‌تان لطمه می‌زند و بر خلاف آنچه تصور می‌شود مردم به خوبی متوجه تکراری بودن تم شما می‌شوند!

زیرا قبلا بارها و بارها، مشابه آن را در سایت‌های دیگر دیده‌اند!

طراحی تم، باید کاملا اختصاصی برای مشتری و متناسب با موضوع سایت او، صورت پذیرد.

یک اشتباه همیشگی؛ جایگزین شدن سلیقه به جای اصول و استانداردها!

هدف از سایت جذب کاربر و رونق کسب و کار شما است.

در پروسه طراحی از گام اول که طراحی گرافیکی سایت است همگام با کارشناسان شرکت باشید. ایده‌ها و نظرات خود را بیان کنید و اجازه دهید گرافیست و طراح UI/UX طبق تجربه و تخصص خود، سایت را طراحی کنند.

اعمال سلیقه شخصی در طراحی تا زمانی خوب است که از استانداردها فاصله نگیرید.

گاهی اوقات مدیران کسب و کارها بر روی مواردی همچون طراحی دیزاین، چینش محتوایی و فرآیندهای داخلی وب سایت نظراتی غیر کارشناسی و سلیقه‌ای می‌دهند و اصرار دارند تا حتما سایت مطابق میل آن‌ها پیاده سازی شود.

 

به شرکت طراح اعتماد کنید!

در حالی که اگر یک طراح وب سایت کار بلد انتخاب کرده‌اید باید تصمیم گیری این موارد را به عهده طراح خود قرار دهید تا در ادامه به مشکل بر نخورید و کاربران تجربه بهتری در استفاده از وب سایت داشته باشند.

اشتباه پر تکرار دیگر طراحی دیزاین گرافیکی و چینش محتوا و ناوبری سایت و … مطابق با میل صاحب سایت و یا مدیر تشکیلات کارفرمای پروژه است!

به جای اینکه صلاح کاربران نهایی سایت و مخاطبینی که مراجعه به وب سایت خواهند داشت، لحاظ شود! اصرار بر خواسته‌هایی که در تعارض آشکار با هدف سایت، سرعت لود سایت، توانایی رتبه گیری سایت در سئو و … است، علیرغم مخالفت متخصصین شرکت طراح، خروجی پروژه را ناکارآمد و غیر اصولی می‌کند!

حقه جدید کلاهبرداران؛ اپن سورس‌ها امنیت ندارند!

متاسفانه تفکر خود شیفتگی ما ایرانی‌ها و دنیا ستیزی در صنعت نرم افزار هم اثر گذاشته و عده‌ای که علیرغم وجود سیستم‌های مدیریت محتوای بسیار قوی متن باز جهانی،‌ اقدام به اختراع دوباره چرخ کرده‌اند و سیستم مدیریت محتوای بومی و داخلی تولید کرده‌اند، شایع می‌کنند که اپن سورس‌هایی نظیر وردپرس، جوملا، دروپال و … به علت آنکه سورس‌شان در اختیار همه هست ایمن نیستند!

غافل از اینکه راه اندازی بیش از 40٪ از کل وب سایت‌های دنیا با وردپرس و همین باز بودن منبع، بزرگ‌ترین دلیل امنیت آنهاست.

برای مشاهده منبع این آمار کلیک کنید.

البته طبیعی است که مشتری باید شرکت طراحی را بیابد که اپن سورس‌ها را با استاندارد کار کند تا هسته و پلاگین‌ها از دریافت آپدیت‌های حیاتی محروم نشوند.

سرعت را فدای کیفیت نکنید!

طراحی اصولی و با کیفیت نیاز به زمان دارد.

حوصله کنید و اجازه دهید طبق چارچوب قرارداد پروژه پیش برود.

کیفیت نیازمند حوصله، انرژی و دقت بالا است.

عجله و اعمال فشار برای تحویل سایت کیفیت را پایین می‌آورد و ممکن است سایت باگ داشته باشد که در این صورت زمان طولانی از شما و طراح گرفته می‌شود.

سایتم حتما باید با فلان زبان پیاده‌سازی بشه!

تکنولوژی‌ها و زبان‌های برنامه نویسی در طراحی سایت در 95 درصد مواقع برتری نسبت به یکدیگر ندارند و در بیشتر موارد اصرار بر یک تکنولوژی تعصب بی مورد است.

میلیون‌ها سایت موفق با وردپرس، asp.net و PHP در دنیا توسعه داده شده‌اند و همچنین میلیون‌ها سایت نا موفق با هر یک از این زبان‌ها نوشته شده است!

پس به جای اینکه تمرکز خود را بر انتخاب تکنولوژی و زبان بگذارید به دنبال شرکت معتبر و دارای رزومه در این حوزه باشید.

هنوزم خود مجری نمی‌دونه چی می‌خواد!

همان ابتدای کار تمامی نیازهای خود را برای شرکت توضیح دهید و در قرارداد قید کنید.

اینکه بعد از یک هفته از شروع طراحی، نیاز به قابلیت‌های جدید را اعلام کنید، نتیجه‌ای جز اخلال در کار طراح سایت نخواهد داشت.

 

به چیزهایی که نیاز داری فکر کن و به مجری بگو!

وقت زیادی برای پلن خود اختصاص دهید تا این مشکل پیش نیاید.

اگر همچنان نیاز به اعمال تغییرات بود، در فاز دوم یعنی بعد از طراحی موارد قید شده در قرارداد، درخواست نیاز کنید تا طراحی شوند.

از قدیم گفته‌اند عجله کار شیطان است!

زیرا کار عجله‌ای نتیجه‌ای معقول، با کیفیت، مفید و مثمر ثمر نخواهد داشت.

کیفیت بالا نتیجه حوصله،‌ تلاش و صرف وقت است.
همچنین تصور اینکه می‌توان با هزینه‌ای اندک، وب سایتی کارآمد گرفت که کسب و کار شما را رونق دهد هم تصوری نپخته و خام است!

زیرا هیچ چیز موثر و با کیفیت و مفیدی در دنیا، مفت به دست نمی‌آید و باید بهای آن را پرداخت.

 

خب بودجم کمه، چیکار کنم؟

کسانی که به بهانه فرصت کم و یا بودجه کم، مرتکب اشتباه سایت بی کیفیت می‌شوند، محکومند که چندین بار بین طراحان وب دست به دست شوند و در مجموع خیلی بیشتر از یک بار اساسی، هزینه کنند تا متوجه این ضرب المثل حکمت آمیز انگلیسی‌ها شوند که «هنوز آنقدر ثروتمند نشده‌ام که چیزی را ارزان بخرم!»

نبود تعرفه‌های طراحی سایت!

علیرغم اینکه قیمت‌ها در اقتصاد بیمار کشور ما نمی‌توانند ثبات داشته باشند و دائم دچار افت و خیزند، اما این بهانه خوبی برای عدم درج شفاف قیمت در سایت نیست!

اصولا سایت و رسانه وب، مربوط به دنیای جدید است که شفافیت را می‌پسندد!

چرا نباید قیمت‌ها روی سایت شفاف درج شود؟ لااقل ملاک‌های تاثیرگذار بر قیمت؟! و یا سامانه آنلاین محاسبه قیمت بر اساس پارامترهای ورودی کاربر؟!

اینکه مشتری را وادار کنید تماس بگیرد تا به او قیمت بدهید، بوی چندان خوبی نمی‌دهد!

اشتباهی که باعث سوختن و هدر رفتن زمان می‌شود!

نماینده فنی شخص فنی شرکت یا کسب و کار شماست که با شرکت در ارتباط است. این شخص مسئول تاییده‌ی فنی کار است.

اگر بخشی از سایت نیاز به اصلاح دارد، یا طراح سایت نیاز به محتوا دارد و از این قسم کارها این وظیفه نماینده فنی است که پیگیری کند. ممکن است به دلایل مختلفی این نماینده فنی عوض شود.

این تعویض به معنای سوخت وقت شما و کند شدن روند طراحی خواهد بود. قبل از عقد قرارداد کسی را به عنوان نماینده فنی معرفی کنید که از حضور قطعی او در پروسه طراحی و تحویل سایت اطمینان داشته باشید.

 

وظایف نماینده فنی چیست؟ چه کارهایی باید انجام دهد؟

نماینده فنی کسی است که از سوی مشتری بهره بردار و یا کارفرمای پروژه طراحی سایت،‌ برای تعامل با شرکت طراح انتخاب می‌شود و مسئول ارسال محتوا، نظر دهی روی طرح و تصمیم گیری بر سر دو راهی‌های فنی از جانب مشتری است.

متاسفانه در اثر بی نظمی سازمانی در تشکیلات مشتری، گاه عمر همکاری تشکیلاتی این نماینده فنی به اندازه مدت چند هفته انجام پروژه طراحی سایت هم دوام نمی‌آورد و از سوی کارفرما عوض می‌شود!

این تعویض نماینده فنی به پروژه، روند پیشرفت آن، خروجی با کیفیت و تعاملات و توافقات شرکت طراح با کارفرما لطمه می‌زند و آثار بد خود را روی سایت باقی می‌گذارد!

طراح چه تعهداتی نسبت به کارفرما دارد؟

شرکت مجری طرح موظف به پیاده سازی سایت شما طبق اصول و استانداردهای جهانی است.

بروزرسانی سایت و مدیریت محتوا بر عهده خود شما می‌باشد. به طور قطع این شما هستید که در حوزه کاری خودتان حرفی برای زدن دارید و می‌توانید محتوای خوب، بکر و یونیک تولید کنید.

شرکت طراح سایت متخصص طراحی و راه اندازی وب سایت شماست و گرچه محتوایی که در اختیار او قرار دهید در سایت وارد می‌کند، اما نمی‌تواند بروزرسانی دائمی محتوای سایت را عهده‌دار شود.

چه بسا ممکن باشد برای این کار نیاز به استخدام یک ادمین سایت هم داشته باشید.

زیرا تولید محتوای دست اول، غیر کپی، خواندنی، فاخر و مرتبط با حوزه موضوعی سایت شما در تخصص خود شماست و هیچکس نمی‌تواند ادعا کند می‌تواند در هزاران عرصه، به صورت تخصصی محتوای مفید تولید کند!

از آنجا که بهبود رتبه در سئو کاملا منوط به تولید محتوای با کیفیت است، در تمام دنیا، نه سئوی محتوایی و نه تولید محتوا بر عهده شرکت طراح نیست.

شرکت طراح صرفا می‌تواند مشاور شما در انتخاب روش درست و به صرفه تولید محتوا و راهکارهای صحیح سئو باشد.
یک پیشنهاد ویژه برات داریم!

3 هدیه رایگان به ارزش 1.3 میلیون
فقط برای مشتری‌های اول

این 3 هدیه ارزشمند رو به هیچ وجه از دست نده:

 1. اخذ مجوزهای نماد اعتماد و نماد ساماندهی به ارزش 200 هزار تومان
 2. تولید 5 محتوای 1000 کلمه‌ای به صورت اختصاصی و سئو شده به ارزش 500 هزار تومان
 3. ارائه هاست یک ساله NVME با فضای 10 گیگ به ارزش 600 هزار تومان
برای ما ایمیل بنویسید.