سخن مدیر گروه با شما

گروه نرم افزاری الوند از ابتدای تاسیس تاکنون در ارائه خدمات سه هدف را دنبال کرده است ابتدا به دست آوردن رضایت مشتری، دوم افزایش هر چه بیشتر کیفیت خدمات و سوم جامعیت و گسترش خدمات ارائه شده.

باور داریم اخلاق اولین اصل در کار و زندگی است. تلاش کردیم که در راستای ارزش‌های خود قدم برداریم و کسب روزی کنیم. توفیق این را داشته‌ایم که خدمت گذار باشیم برای جامعه، کشور و جهانی که در آن قدم گذاشته‌ایم. خدمت گذاری توفیق بندگی است و هر چه داریم زیر سایه اوست.

پشتکار، تجربه، مهارت و تخصصی به تیم‌مان عطا کرده که توانایی همراهی با عزیزان بسیاری را داشته باشیم. به امید سربلندی در مسیر کسب روزی و عزت اجتماعی. تمام تلاش‌مان رضایت قلبی و رضایت معشوق در سایه رضایت بندگان اوست.

با تشکر از همراهی‌تان

سید متین رضوانی (مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند)

داستان پر فراز و نشیب شکل گیری آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند

کیفیت فاکتوری است که باعث رشد بیزینس شما خواهد شد. این کیفیت در هر حوزه‌ای، از طراحی سایت و تولید محتوا گرفته تا نحوه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی همگی در سود آوری و رشد تجارت شما سهیم هستند.

هدف اصلی آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند کیفیت است.

یکی از حوزه‌هایی که آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند در آن فعالیت دارد، طراحی سایت است. بنیادی‌ترین اصل ما در طراحی سایت و بقیه بخش‌ها، اجرای تمام جزئیات پروژه به همراه حفظ سادگی کاربری سایت است. شاید سایت پیچیده‌ای مثل سایت بیمه یا صرافی را مدنظر داشته باشید که نیاز به پردازش‌های زیاد محاسباتی دارد و فرمول‌های زیادی باید در آن تعریف شود.

توجه و درک نیازهای کارفرما

همانطور که پیاده سازی صحیح تمام بخش‌ها مهم است، پنل کاربری ساده هم اهمیت دارد. با توجه به اینکه ما از هر قشری از جامعه درخواست طراحی سایت داریم، ساده بودن کار با سایت را در جزو اصول خود قرار داده‌ایم.

در مباحث دیجیتال مارکتینگ با بروز نگه داشتن اطلاعات و دانسته‌های خود همواره سعی در پیشتاز بودن در این حوزه را داشته‌ایم.

اما این خدمات فقط به طراحی ختم نمی‌شود. ما در مجموعه الوند خدمات متنوعی از طراحی سایت فروشگاهی گرفته تا خدمات دیجیتال مارکتینگ از جمله بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا، سئو و بهینه سازی را ارائه می‌دهیم. در مباحثی چون طراحی سایت، سعی بر این داشته‌ایم که همیشه تکنولوژی‌های جدید را وارد کار کنیم و از دانش روز برنامه نویسی استفاده کنیم.

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند عبارتند از:

 1. طراحی سایت
 2. طراحی پورتال
 3. طراحی CRM
 4. طراحی مارکت پلیس
 5. طراحی اپلیکیشن
 6. سئو و بهینه سازی سایت
 7. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
 8. طراحی گرافیک

فرقی نمی‌کند کدام خدمات مدنظر شما باشد. ما نه از ابتدای کار، که قبل از شروع کار یعنی جلسات مشاوره ابتدایی در کنار شما هستیم، مدل کسب و کار شما را تحلیل می‌کنیم، نیازهای اولیه را برآورد می‌کنیم، استراتژی مناسب را تدوین می‌کنیم و شروع به اجرای پروژه می‌کنیم. حتی بعد از تحویل پروژه هم در فاز پشتیبانی در کنار شما خواهیم بود تا به هدف خود یعنی رشد کسب و کارتان برسید.

از چه سالی تیم ما شکل گرفت؟

اول از همه خودم رو خدمت‌تون معرفی کنم، من سید متین رضوانی هستم مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند. از سال 91 به صورت دورکاری در سایت های فریلنسری کار می‌کردم و پروژه های کوچیک و بزرگی در زمینه طراحی سایت می‌گرفتم، ولی خب بعد از یک مدتی به تدریج تعداد سفارش‌ها بیشتر شد و دیگه من نمی‌تونستم از پس همشون بر بیام، بخاطر همین تصمیم گرفتم که یک تیم چند نفره خوب مثل خودم خوش ذوق و علاقه‌مند تشکیل بدم.

بعد از یک مدتی با چندین نفر تیم شدیم و پروژه‌هارو انجام می‌دادیم، توی این مدت خیلی از هم تیمی‌هامون اومدن و رفتن، بعضی‌هاشون برای خودشون استارتاپ راه اندازی کردن بعضی‌هاشون رفتن توی شرکت‌های دیگه استخدام شدن یا حتی بعضی هاشونم طراحی و برنامه نویسی رو رها کردن.

خلق آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند از اینجا کلید خورد!

بعد از چند سال کار تیمی و بدست آوردن سرمایه، تیمی به اسم مجموعه الوند راه اندازی کردم و افراد متخصص و کاربلد رو استخدام کردم. توی این چند سال روی پروژه‌های زیادی کار کردم و با چالش‌های زیادی سر و کله زدم، همیشه سعی می‌کنم بفهمم مشتری دقیقا از ما چی میخواد و چه انتظاراتی داره تا دقیقا مطابق نیازهاش پروژش رو تحویل بدیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند در سال 1399 در دفتری کوچک و با بضاعتی اندک و با امکاناتی محدود فعالیت خود را آغاز کرده و در پروسه فعالیت‌های خود در ابتدا در حوزه وب را در دستور کار قرار داد.

این روند به صورت همکاری با شرکت‌های مختلف ادامه داشت تا این مجموعه را در مسیری‌ها قرار داد با این مضمون که به صورت پیمانی از شرکت‌های بزرگ‌تر کار را دریافت و در اختیار ایشان قرار می‌داد.

ویروس کرونا چه تاثیری روی ما گذاشت؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا شرکت در نهایت با همفکری هم تیمی‌های خود تصمیم به جمع آوری دفتر گرفتیم تا به صورت دورکاری با کارمندان خود در ارتباط باشیم.

ما مثل قبل با همون کیفیت سفارش مشتری‌هامون رو به شکل آنلاین انجام میدیم با این کار سلامتی همه افرادی که به نوعی با ما در ارتباط بودن دیگه در خطر نیست.

فعالیت‌های اخیر به تدریج گسترش یافت و شرکت در زمینه دیجیتال مارکتینگ به صورت حرفه‌ای و با استخدام نیروی مجرب وارد بازار رقابت شد و در پروسه تکاملی فعالیت‌ها، مجموعه به چندین بخش تفکیک شد و ادامه فعالیت آن‌ها با عناوین مشخص اما با یک مدیریت واحد نائل آمد.

اهداف ما چیست؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند با به کارگیری کارشناسان زبده فنی به فعالیت‌های خود با بهره گیری از علم روز ادامه داد، خوشبختانه بازبینی و رفع معایب و نواقص برنامه ریزی و اصلاح پذیری مجموعه مقرون به توفیق بوده و مشتریان قبلی مجموعه نیز تیم الوند را همکار و مشاور مناسبی در تغییر رویه کاری خود دانسته و این افتخار را نصیب شرکت مذکور نموده که با وجود تاکید بر کوچک نگاه داشتن مجموعه به لحاظ تشکیلاتی از هر حیث توانمندی اجرای پروژه‌های بزرگ را یافته است به نحوی که چه از حیث زمان و همچنین کیفیت مطلوب سفارش تا اجرا شده مورد تایید سفارش دهندگان و کارفرمایان بوده است.

7 گام مؤثر در تعیین قیمت طراحی سایت را از دست ندهید!

Factors Affecting Website Design Price

چرا باید عوامل موثر بر قیمت طراحی وب سایت رو بدونیم؟

معمولا بیش‌تر مردم ارزانی رو دوست دارن.

این موضوع در طراحی وب سایت حرفه‌ای برای کسب و کارشون هم بی تاثیر نیست.

پس اون‌ها به دنبال طراحی سایت ارزان میرن. اما این رو نمی‌دونن که این اتفاق می‌تونه در آینده به ضررشون تموم بشه و هزینه‌های زیای برای رفع اون بپردازن.

برخی هم فکر می‌کنند اگر هزینه زیادی بابت طراحی سایت بپردازن، سایت با کیفیت‌تری تحویل می‌گیرن.

برخی از شرکت‌های طراحی سایت از نا آگاهی شما سو استفاده می‌کنند و هزینه‌های زیادی بابت یک سایت از شما دریافت می‌کنن.

اگه می‌خواین در دام چنین شرکت‌هایی نیفتید باید در مورد عواملی که می‌تونن قیمت ساخت سایت شما رو تغییر بدن رو مطالعه کنین.

اینطوری می‌تونید با مدیریت هزینه‌هاتون یک سایت حرفه‌ای از یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای دریافت کنین.

7 Effective Steps In Determining The Price Of Site Design

7 گام موثر در تعیین قیمت طراحی سایت

به طور کلی 7 عامل می‌تواند هزینه طراحی سایت شما را تغییر دهد. این 7 عامل می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید با انتخاب صحیح از بین گرینه‌ها هزینه‌های خود را مدیریت کرده و سایتی دقیقا مطابق نیازهای خود طراحی کنید.

تنها با صرف 10 دقیقه زمان و همراهی با ما با در 7 گام به عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت و با نحوه قیمت گذاری طراحی سایت آشنا بشید.

مطالعه محتوای این هفت گام میتونه به شما کمک کنه تا هزینه و زمان خودتون رو مدیریت کنید.

پس با ما همراه باشید …

تاثیر سئو روی قیمت طراحی سایت

سئو تا چه حد روی قیمت طراحی سایت تاثیر می‌گذارد؟

شاید این کلمه رو شنیده باشیدش؛ سئو سایت. ولی خب اینکه سئو چیه و اصلا چه ربطی به هزینه طراحی وب سایت داره سوالیه که توی این گام باید بهش پاسخ بدیم. سئو یا SEO مخفف سه واژه در زبان انگلیسی (Search Engine Optimization) به معنی بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو هست. موتور جستجو همون گوگل خودمونه؛ شما موتور جستجو رو همون گوگل فرض کنید.

گرچه موتورهای جستجوی دیگه‌ای هم هستن مثل بینگ، یاهو، یاندکس و خیلیای دیگه که ما حتی اسمشونم نشنیدیم.

از بین این همه، فقط گوگله که واسه ما مهمه. چون بقیشون در مقابل گوگل واقعا هیچ عددی نیستن.

سوال بعدی اینه که سئو به چه دردی می‌خوره؟ شما وقتی کلمه‌ای روی توی گوگل سرچ می‌کنین، نهایتا صفحه اول و دوم گوگل رو سرچ می‌کنین. طبق آمار، حدود 30 تا 40 درصد از جستجو کنندگان، روی همون لینک اول کلیک می‌کنند. هر چی که لینک جایگاهش پایین‌تر بره احتمال ورود کاربر به سایت هم کمتر میشه.

حتما الان می گید: ای بابا، هزینه طراحی سایت کم بود، این سئو هم اضافه شد بهش. اما این نکته رو باید بدونین که چون سایت بدون سئو اونچنان توی نتایج گم میشه که حتی خودتونم نمی تونین پیداش کنید.

 

عوامل موثر بر قیمت سئو:

 1. قابلیت‌های عمومی سایت
 2. نوع کسب و کار رقبا
 3. بهینه سازی کدهای سایت
 4. نوع سئو
تاثیر پشتیبانی روی هزینه طراحی وب سایت

کیفیت پشتیبانی چه تاثیری روی هزینه طراحی سایت دارد؟

تجربه نشون داده پشتیبانی سایت یکی از مهم‌ترین مسائل برای مشتریانه. پشتیبانی می‌تونه در بروزرسانی، ایجاد تغییرات در سایت و ... به شما کمک کنه. در واقع سایت شما مثل اتومبیلتونه. اگه ماشین‌تون به طور مرتب سرویس و نگهداری نشه خراب میشه. پشتیبانی سایت هم مثل یه مکانیک اضطراریه. شاید شما هر روز بهش نیاز نداشته باشید ولی از آمادگی اون‌ها برای انجام کار حس خوبی پیدا می‌کنید. سایتی که پشتیبانی خوبی داره حس اعتماد و اطمینان خاطر بیشتری برای مشتری به همراه داره. معمولا لازمه هر روز به سایت سر زده بشه و بخش‌های مختلفش تست بشه تا اگه مشکلی به وجود اومده بود به سرعت رفع بشه. در صورت بی توجهی به این مسائل، سایت‌تون با نارضایتی و بی اعتمادی مشتری همراه میشه که در نتیجه باعث میشه مشتری‌های زیادی رو از دست بدید. اما سوالی که پیش میاد اینه که پشتیبانی تعرفه طراحی سایت رو چقدر تغییر میده؟

 

 1. آیا شرکت برای پشتیبانی سایت شما کادری را به صورت جداگانه در نظر می‌گیرد یا نه؟
  شرکت‌های معتبر معمولا نیروهایی برای پشتیبانی سایت دارن. پشتیبانی می‌تونه توسط افرادی که سایتتونو طراحی کردن انجام بشه. اما اگه نیاز به یه پشتیبان تخصصی برای سایت‌تون دارین می‌تونین این مورد رو به شرکت مربوطه اعلام کنین. راستی اینو بگم که تمامی پشتیبانی‌های سایت‌های طراحی شده توسط مجموعه الوند همشون 3 ماه پشتیبانی رایگان دارن و هزینه طراحی سایت رو تغییر نمیدن. اینو در نظر بگیرین که خیلی از مسائل مربوط به بعد از طراحی سایته. به خاطر همین میگم پشتیبانی رو دست کم نگیرین.
 2. هزینه پشتیبانی یک سایت به طور معمول چقدر است؟
  هزینه‌های پشتیبانی به مسائل مختلفی بستگی داره. با یه جستجوی ساده تو اینترنت متوجه میشید که بسته به موارد مختلف، پشتیبانی یه سایت وردپرسی بعد از طراحی سایت وردپرس چیزی حدود 300 هزار تومن تا 1 میلیون تومنه. هرچی تعداد موارد پشتیبانی بیشتر و پیچیده‌تر باشه این هزینه بیشتر میشه. راستی اگه سایت‌تون وردپرسی نباشه بازم هزینه‌تون بیشتر میشه. مشاورین گروه دیجیتال مارکتینگ الوند هنگام عقد قرارداد هزینه‌های دقیق رو به شما اعلام می‌کنن.
 3. به طور کلی پشتیبان سایت تا چه حد می‌تواند انتظارات مشتری را برآورده کند؟
  معمولا هنگام عقد قرارداد با شرکت پشتیبانی، تمامی مواردی که شامل پشتیبانی میشن بررسی می‌شن که اگه مشکلی توی هر کدوم از موارد به وجود بیاد شرکت موظفه به سرعت ایرادات رو رفع کنه. در واقع شرکت موظفه انتظارات مشتری رو به بهترین وجه برآورده کنه. خیلی وقتا مشکلاتی به وجود میاد که وظیفه پشتیبانی سایت نیست ولی پشتیبانان مجموعه الوند با کمال احترام این مشکلات شما رو هم حل می‌کنن و برای رضایت مشتری تمام تلاش‌شون رو می‌کنن.
 4. آیا پشتیبان سایت تنها به رفع ایرادات می‌پردازد یا در صورت نیاز جزییات صفحه را نیز تغییر می‌دهد؟
  پشتیبانی شامل رفع ایرادات، پشتیبان گیری، تغییر ساختار سایت و بروزرسانی‌های مربوطه هست.
  اما در صورتی که قرارداد سئو رو هم با شرکت ببندید می‌تونید موارد دیگه مانند تغییر محتوا، اضافه کردن محتوا و بروزرسانی مطالب قدیمی رو هم به شرکت پشتیبان بسپارین که البته هزینه بیشتری را داره. سئو سایت کمک می‌کنه سایت‌تون همیشه تو رتبه‌های برتر گوگل قرار بگیره و به فروش‌تون کمک زیادی می‌کنه.

 

پشتیبانی سایت شامل چه مواردی می‌شود؟

 1. بروزرسانی نرم افزار وب سایت
 2. بهبود مداوم سرعت سایت
 3. رفع خطاهای کدنویسی
 4. پشتیبان گیری
 5. بهینه سازی کدهای سایت
تاثیر ظاهر وب سایت روی قیمت طراحی سایت

ظاهر سایت تا چه میزان بر قیمت طراحی سایت تأثیر می‌گذارد؟

مهم‌ترین قیمت طراحی یک وب سایت ظاهر اونه که بهش طراحی بصری یا طراحی رابط کاربری (UI) میگن. طراحی بصری همون چیزیه که با چشم دیده می‌شه. رنگ‌ها، اشکال، تصاویر، فونت‌ها و یا حتی فضای سفید جز ظاهر اصلی سایت محسوب میشن. در کنار اون طراحی تجربه کاربری (UX) هم داریم که به تجربه کاربر در هنگام استفاده از سایت بر می‌گرده. آمارها نشون داده که بیش از 50٪ از مخاطبان، اعتبار سایت‌ها را بر اساس جذابیت بصری ارزیابی می‌کنن. با توجه به این توضیحات میشه تاثیر UI و UX رو بر قیمت طراحی سایت رو درک کرد.

 

نقش جذابیت بصری در طراحی سایت چیه؟

 1. جذابیت بصری بیشتر از هر چیزی جلب توجه می‌کنه
 2. هر چی برداشت اول بهتر باشه مخاطب بیشتر تو سایت می‌مونه
 3. ارتباط بیشتر مخاطب با سایت شما باعث موفقیت شماست
 4. بردباری مخاطبان در نادیده گرفتن خطاهای سایت بیشتر می‌شه
 5. با طراحی بصری می‌شه باعث برانگیختن احساس مخاطب شد
قابلیت‌های اختصاصی موثر بر هزینه طراحی سایت

قابلیت‌های اختصاصی موثر بر قیمت طراحی سایت کدام‌اند؟

قابلیت‌های اختصاصی به نوع کسب و کار شما بر می‌گرده. به این صورت که هر کسب و کاری یک سری ویژگی داره که در سایت‌های دیگه پیدا نمیشه و روی قیمت سایت تاثیر می‌ذاره.

تاثیر اعتبار شرکت روی قیمت طراحی وب سایت

اعتبار شرکت چه تاثیری روی قیمت طراحی سایت دارد؟

خب، در بخش‌های بالاتر راجع به قابلیت‌های سایت‌ها و تاثیرشون توی هزینه راه اندازی سایت صحبت کردیم. ولی یه بحث دیگه‌ای که این وسط مطرح میشه، بحث شرکت طراحی سایته. کسی که می‌خواد کلی پول و زمان هزینه کنه و یه سایت همه چی تموم برای خودش یا کسب و کارش طراحی کنه، کجا باید بره، چه شرکت‌هایی مناسبند؟ هزینه طراحی سایت در کدام شرکت‌ها با توجه به خدماتشون مناسبه؟

 

شرکت‌های طراحی سایت بر اساس چه معیاری مقایسه میشن؟

بدون شک مهم‌ترین عامل تصمیم گیری، برآورد هزینه طراحی سایت اون شرکته. اما به این معنی نیست که اگه شرکتی قیمت پایینی برای طراحی سایت خودش ارائه داده پس اون شرکت خوبیه. چون از کیفیت خدمات شرکت اطلاعی نداریم. با بررسی نمونه کارهای شرکت‌ها می‌تونید تا حد زیادی از کیفیت خدمات مطلع بشین.

ایجاد تعادل بین قیمت خدمات و کیفیت خدمات، بهترین راه برای انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب است. بهتره شرکتی که انتخاب می‌کنید خدمات متنوعی داشته باشه. چون امکان داره برای سایت‌تون به لوگو نیاز داشته باشین و یا بعد از طراحی سایت نیاز به بهینه سازی سایت‌تون داشته باشین. در این صورت می‌تونید برای تمام خدمات‌تون با یک شرکت قرارداد ببندید. این موضوع باعث میشه تا قیمت خدمات شما کاهش پیدا کنه و تعداد پرسنل شرکت هم از این جهت اهمیت داره که با افزایش تعداد افرادی که روی یک پروژه کار می‌کنند، زمان تحویل پروژه به مشتری کاهش پیدا می‌کنه. علاوه بر اون افراد برای سفارش طراحی سایت زمان کمتری رو در صف انتظار می‌مونند.

تاثیر نوع CMS روی هزینه طراحی سایت

نوع CMS چه تاثیری روی هزینه طراحی سایت دارد؟

CMS مخفف عبارت Content Management System به معنی سیستم مدیریت محتواست که یک سیستم نرم افزاری تحت وبه و به وسیله اون می‌تونید، بدون اینکه از برنامه نویسی سر در بیارید یا با شرکت طراح‌تون تماس بگیرید، خودتون محتوای سایت‌تون را مدیریت و بروزرسانی کنید.

CMS ها به دو روش طراحی میشن. در ادامه با ما همراه باشید. تا در مورد تاثیر CMS روی قیمت طراحی سایت مطالبی رو براتون توضیح بدیم. پس اگر می‌خواهید با نحوه قیمت گذاری طراحی سایت آشنا شوید این مقاله را از دست ندهید.

 

عوامل موثر در قیمت طراحی سایت با وردپرس

وردپرس یکی از سیستم‌های مدیریت محتوای آماده و متن باز است که امروزه به یکی از محبوب‌ترین درخواست‌های طراحی سایت تبدیل شده است. طراحی سایت وردپرسی راهکاری ایده آل برای راه اندازی یک سایت فروشگاهی و یا شرکتی می‌باشند به طوری که 64 درصد از CMS های دنیا وردپرسی‌اند.

 

در این جا عوامل تعیین کننده هزینه طراحی سایت با وردپرس را به شما معرفی کردیم تا با آن‌ها آشنا شوید.

 1. افزونه‌های وردپرس
  تعداد و نوع افزونه‌ها مستقیما روی هزینه طراحی سایت با وردپرس تاثیر می‌ذاره. پس قبل از طراحی سایت باید امکانات مورد نیازتون را بررسی کنید تا بتوانیم مشخص کنیم چه تعداد و چند نوع افزونه مورد نیاز است.
  نکته: بعضی از افزونه‌ها رایگان هستند اما برای برخی دیگر نسخه پولی وجود دارد که این مورد به اهمیت و کاربرد افزونه مربوط شود.
 2. قالب آماده یا اختصاصی
  برای طراحی سایت وردپرسی می‌تونید از قالب‌های آماده و یا اختصاصی استفاده کنین. قالب‌های آماده رو می‌تونید رایگان و بدون هیچ هزینه‌ای نصب کنید. قالب‌های اختصاصی مطابق سلیقه کاربران طراحی می‌شوند. که هزینه طراحی سایت وردپرسی با توجه به نیاز مشتری افزایش پیدا می‌کنه.
قابلیت‌های عمومی موثر بر قیمت طراحی سایت

قابلیت‌های موثر بر قیمت طراحی سایت کدام‌اند؟

 1. استاتیک و داینامیک بودن سایت
  تفاوت اصلی سایت‌های استاتیک و داینامیک در روش بروزرسانی و تغییر محتوای اون‌هاست. این کار شما را به طراح سایت‌تان وابسته می‌کند، زیرا حتی برای تغییرات جزئی نیز باید به طراح‌تان مراجعه کنید. اما سایت‌های داینامیک دارای یک پنل مدیریتی هستند که به کمک آن می‌توانید بدون داشتن دانش کدنویسی یا تماس با شرکت طراح خودتان محتوای سایت‌تان را تغییر بدید.
 2. قابلیت ریسپانسیو (واکنش گرایی)
  واکنش گرایی وب سایت به معنای نمایش صحیح و مناسب وب سایت در دستگاه‌های مختلف (موبایل، تبلت و ...) می‌باشد. واکنش‌گرا بودن وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار است به جهت آنکه علاوه بر رقم زدن تجربه کاربری مناسب با توجه به الگوریتم‌های گوگل تاثیر بسیار زیادی نیز بر سئو وب سایت شما دارد. هرچند این قابلیت تاثیر قابل توجهی بر زمان و هزینه راه اندازی سایت شما خواهد داشت.
 3. نوع CMS سایت
  CMS سیستمی است که به کمک آن محتوای وب سایت‌تان را مدیریت می‌کنید. CMS ها بسته به نوع کسب و کار شما به دو روش طراحی می‌شوند. در روش اول از CMS های آماده استفاده می‌شود که طراحی سایت با وردپرس نمونه‌ای از اونه و در روش دوم یک CMS مخصوص شما از صفر کدنویسی می‌شود. که این دو از لحاظ قیمت طراحی سایت و زمان طراحی تفاوتی زیادی با یکدیگر دارند. در ادامه بیشتر با اون آشنا میشیم.
 4. میزان هاست مصرفی
  هاست‌ها کامپیوترهایی هستند که همیشه به اینترنت متصل‌اند و اطلاعات وب سایت را در خودشون نگهداری می‌کنند. هزینه هاست به حجم اطلاعات سایت و میزان بازدیدی که قراره از سایت‌تون بشه بستگی دارد. حجم هاست بستگی به خواست خودتون داره.
  نکته: بهتر است در شروع، برای کاهش تعرفه طراحی سایت از یک هاست کم حجم استفاده کرده و با پیشرفت کسب و کارتان حجم و کیفیت هاست رو افزایش بدید.
 5. تعداد زبان‌های سایت
  برای اینکه سایت‌تون قابلیت نمایش در زبان‌های دیگر را هم داشته باشد باید تغییراتی کلی، در طراحی آن ایجاد شود که قیمت طراحی سایت چند زبانه به ازای اضافه شدن هر زبان، به هزینه پروژه نهایی اضافه می‌شود.
  نکته: اگر سایت شما به صورت بین المللی کار می‌کند، پس لازم است تا قابلیت نمایش به زبان مقصد رو هم داشته باشه.
یک پیشنهاد ویژه برات داریم!

3 هدیه رایگان به ارزش 1.3 میلیون
فقط برای مشتری‌های اول

این 3 هدیه ارزشمند رو به هیچ وجه از دست نده:

 1. اخذ مجوزهای نماد اعتماد و نماد ساماندهی به ارزش 200 هزار تومان
 2. تولید 5 محتوای 1000 کلمه‌ای به صورت اختصاصی و سئو شده به ارزش 500 هزار تومان
 3. ارائه هاست یک ساله NVME با فضای 10 گیگ به ارزش 600 هزار تومان
برای ما ایمیل بنویسید.