سخن مدیر گروه با شما

گروه نرم افزاری الوند از ابتدای تاسیس تاکنون در ارائه خدمات سه هدف را دنبال کرده است ابتدا به دست آوردن رضایت مشتری، دوم افزایش هر چه بیشتر کیفیت خدمات و سوم جامعیت و گسترش خدمات ارائه شده.

باور داریم اخلاق اولین اصل در کار و زندگی است. تلاش کردیم که در راستای ارزش‌های خود قدم برداریم و کسب روزی کنیم. توفیق این را داشته‌ایم که خدمت گذار باشیم برای جامعه، کشور و جهانی که در آن قدم گذاشته‌ایم. خدمت گذاری توفیق بندگی است و هر چه داریم زیر سایه اوست.

پشتکار، تجربه، مهارت و تخصصی به تیم‌مان عطا کرده که توانایی همراهی با عزیزان بسیاری را داشته باشیم. به امید سربلندی در مسیر کسب روزی و عزت اجتماعی. تمام تلاش‌مان رضایت قلبی و رضایت معشوق در سایه رضایت بندگان اوست.

با تشکر از همراهی‌تان

سید متین رضوانی (مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند)

داستان پر فراز و نشیب شکل گیری آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند

کیفیت فاکتوری است که باعث رشد بیزینس شما خواهد شد. این کیفیت در هر حوزه‌ای، از طراحی سایت و تولید محتوا گرفته تا نحوه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی همگی در سود آوری و رشد تجارت شما سهیم هستند.

هدف اصلی آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند کیفیت است.

یکی از حوزه‌هایی که آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند در آن فعالیت دارد، طراحی سایت است. بنیادی‌ترین اصل ما در طراحی سایت و بقیه بخش‌ها، اجرای تمام جزئیات پروژه به همراه حفظ سادگی کاربری سایت است. شاید سایت پیچیده‌ای مثل سایت بیمه یا صرافی را مدنظر داشته باشید که نیاز به پردازش‌های زیاد محاسباتی دارد و فرمول‌های زیادی باید در آن تعریف شود.

توجه و درک نیازهای کارفرما

همانطور که پیاده سازی صحیح تمام بخش‌ها مهم است، پنل کاربری ساده هم اهمیت دارد. با توجه به اینکه ما از هر قشری از جامعه درخواست طراحی سایت داریم، ساده بودن کار با سایت را در جزو اصول خود قرار داده‌ایم.

در مباحث دیجیتال مارکتینگ با بروز نگه داشتن اطلاعات و دانسته‌های خود همواره سعی در پیشتاز بودن در این حوزه را داشته‌ایم.

اما این خدمات فقط به طراحی ختم نمی‌شود. ما در مجموعه الوند خدمات متنوعی از طراحی سایت فروشگاهی گرفته تا خدمات دیجیتال مارکتینگ از جمله بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا، سئو و بهینه سازی را ارائه می‌دهیم. در مباحثی چون طراحی سایت، سعی بر این داشته‌ایم که همیشه تکنولوژی‌های جدید را وارد کار کنیم و از دانش روز برنامه نویسی استفاده کنیم.

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند عبارتند از:

 1. طراحی سایت
 2. طراحی پورتال
 3. طراحی CRM
 4. طراحی مارکت پلیس
 5. طراحی اپلیکیشن
 6. سئو و بهینه سازی سایت
 7. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
 8. طراحی گرافیک

فرقی نمی‌کند کدام خدمات مدنظر شما باشد. ما نه از ابتدای کار، که قبل از شروع کار یعنی جلسات مشاوره ابتدایی در کنار شما هستیم، مدل کسب و کار شما را تحلیل می‌کنیم، نیازهای اولیه را برآورد می‌کنیم، استراتژی مناسب را تدوین می‌کنیم و شروع به اجرای پروژه می‌کنیم. حتی بعد از تحویل پروژه هم در فاز پشتیبانی در کنار شما خواهیم بود تا به هدف خود یعنی رشد کسب و کارتان برسید.

از چه سالی تیم ما شکل گرفت؟

اول از همه خودم رو خدمت‌تون معرفی کنم، من سید متین رضوانی هستم مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند. از سال 91 به صورت دورکاری در سایت های فریلنسری کار می‌کردم و پروژه های کوچیک و بزرگی در زمینه طراحی سایت می‌گرفتم، ولی خب بعد از یک مدتی به تدریج تعداد سفارش‌ها بیشتر شد و دیگه من نمی‌تونستم از پس همشون بر بیام، بخاطر همین تصمیم گرفتم که یک تیم چند نفره خوب مثل خودم خوش ذوق و علاقه‌مند تشکیل بدم.

بعد از یک مدتی با چندین نفر تیم شدیم و پروژه‌هارو انجام می‌دادیم، توی این مدت خیلی از هم تیمی‌هامون اومدن و رفتن، بعضی‌هاشون برای خودشون استارتاپ راه اندازی کردن بعضی‌هاشون رفتن توی شرکت‌های دیگه استخدام شدن یا حتی بعضی هاشونم طراحی و برنامه نویسی رو رها کردن.

خلق آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند از اینجا کلید خورد!

بعد از چند سال کار تیمی و بدست آوردن سرمایه، تیمی به اسم مجموعه الوند راه اندازی کردم و افراد متخصص و کاربلد رو استخدام کردم. توی این چند سال روی پروژه‌های زیادی کار کردم و با چالش‌های زیادی سر و کله زدم، همیشه سعی می‌کنم بفهمم مشتری دقیقا از ما چی میخواد و چه انتظاراتی داره تا دقیقا مطابق نیازهاش پروژش رو تحویل بدیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند در سال 1399 در دفتری کوچک و با بضاعتی اندک و با امکاناتی محدود فعالیت خود را آغاز کرده و در پروسه فعالیت‌های خود در ابتدا در حوزه وب را در دستور کار قرار داد.

این روند به صورت همکاری با شرکت‌های مختلف ادامه داشت تا این مجموعه را در مسیری‌ها قرار داد با این مضمون که به صورت پیمانی از شرکت‌های بزرگ‌تر کار را دریافت و در اختیار ایشان قرار می‌داد.

ویروس کرونا چه تاثیری روی ما گذاشت؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا شرکت در نهایت با همفکری هم تیمی‌های خود تصمیم به جمع آوری دفتر گرفتیم تا به صورت دورکاری با کارمندان خود در ارتباط باشیم.

ما مثل قبل با همون کیفیت سفارش مشتری‌هامون رو به شکل آنلاین انجام میدیم با این کار سلامتی همه افرادی که به نوعی با ما در ارتباط بودن دیگه در خطر نیست.

فعالیت‌های اخیر به تدریج گسترش یافت و شرکت در زمینه دیجیتال مارکتینگ به صورت حرفه‌ای و با استخدام نیروی مجرب وارد بازار رقابت شد و در پروسه تکاملی فعالیت‌ها، مجموعه به چندین بخش تفکیک شد و ادامه فعالیت آن‌ها با عناوین مشخص اما با یک مدیریت واحد نائل آمد.

اهداف ما چیست؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند با به کارگیری کارشناسان زبده فنی به فعالیت‌های خود با بهره گیری از علم روز ادامه داد، خوشبختانه بازبینی و رفع معایب و نواقص برنامه ریزی و اصلاح پذیری مجموعه مقرون به توفیق بوده و مشتریان قبلی مجموعه نیز تیم الوند را همکار و مشاور مناسبی در تغییر رویه کاری خود دانسته و این افتخار را نصیب شرکت مذکور نموده که با وجود تاکید بر کوچک نگاه داشتن مجموعه به لحاظ تشکیلاتی از هر حیث توانمندی اجرای پروژه‌های بزرگ را یافته است به نحوی که چه از حیث زمان و همچنین کیفیت مطلوب سفارش تا اجرا شده مورد تایید سفارش دهندگان و کارفرمایان بوده است.

از قیمت دهی یک شرکت طراح، چه می‌توان فهمید

آیا لیست قیمت خود را شفاف روی سایتش گذاشته؟

مگر وب سایت برای ارائه شفاف اطلاعات به مخاطبین نیست؟ چرا یک شرکت طراح، روی وب سایت خودش، نمی‌بایست لیست قیمتش را شفاف گذاشته باشد؟! حداقل رنج قیمت‌هایش را؟! عدم شفافیت در انتشار محدوده مبالغ پروژه‌های قابل پذیرش، علاوه بر اینکه بوی چندان خوبی ندارد می‌تواند حاکی از غیر تخصصی بودن کار و عدم مشخص بودن بازار هدف هم باشد یعنی شرکت طراح همزمان می‌خواهد هم پروژه‌های خیلی ارزان و هم پروژه‌های خیلی گران را جذب کند!

آیا برای سنجش پروژه اصرار به جلسه حضوری دارد؟

مگر قرار نیست یک وب سایت، مخاطبین یک تشکیلات را از مراجعه حضوری به آن بی نیاز کند؟ پس چرا خود شرکت طراح اصرار به برگزاری جلسه حضوری دارد؟ آن هم با اصرار به برگزاری جلسه در محل کسب و کار مشتری؟ آیا هدفش آمدن و مشاهده ابعاد بزرگی تشکیلات برای ارزیابی حداکثر مبلغ نیست؟! وگرنه سنجش ابعاد پروژه و اعلام قیمت بر اساس بزرگی پروژه نه بزرگی مشتری صاحب پروژه، الکترونیکی و بدون مراجعه حضوری هم می‌تواند اتفاق بیفتد.

آیا پیش فاکتورش حساب شده و دقیق است؟

آیا شرکت طراح بعد از شناسایی ابعاد پروژه طراحی سایت، پیش فاکتور سنجیده و دقیقی را برای شما ارسال کرده؟ آیا پیش فاکتور جزئیات فنی لازم را دارد؟ آیا تکلیف حجم داده‌های اولیه و تعداد صفحاتی که شرکت طراح موظف است بسازد را مشخص کرده است؟ آیا نوع طراحی، میزان هنر و زمانی که برای هر صفحه به خرج می‌دهند را تفکیک کرده است؟ آیا تکلیف زبان‌های دیگر سایت و جزئیات صفحات در زبان‌ها را مشخص کرده است؟ آیا مبلغ هاستینگ، پشتیبانی، بیمه، مالیات و مالیات بر ارزش افزوده و … را در پیش فاکتور خود دیده است؟

آیا مکانیزم ارزیابی و فروش آن منطقی است؟

مکانیزمی که طی آن نیاز شما را می‌سنجد و اعلام زمان و هزینه می‌کند و پیش فاکتور صادر می‌کند چقدر حساب شده و منطقی است؟ آیا منظم است؟ آیا دارای غلط‌های املایی، انشایی و محاسباتی است یا بی اشکال و دقیق است؟ آیا مطمئن هستید ابعاد پروژه شما را دقیق فهمیده است؟ سلایق گرافیکی شما را به درستی درک کرده است؟ حجم دیتای شما را درست متوجه شده است؟ حساسیت‌های شما را روشن فهمیده است؟ اگر یک شرکتی روندها و مکانیزم‌های فروشش منطقی باشد می‌توان امید داشت مکانیزم‌های فنی‌اش هم حساب شده و منظم باشد.

آیا با سرعت و کیفیت قابل قبولی اعلام قیمت کرد؟

از زمانی که شما تماس گرفتید و نیاز شما را سنجید و پاسخ داد و پیش فاکتور را نهایی کرد چه مدتی طول کشید؟ آیا فرز و سریع عمل کرد؟ یا طولش داد و زمان زیادی را تلف کرد؟ اگر یک شرکت طراح وب در واحد فروش خود که قرار است پول از مردم بگیرد مکانیزم‌های خودش را مکانیزه، سریع، دقیق و کیفی نکرده باشد می‌توان مطمئن بود حتما مکانیزم‌های پشت صحنه فنی انجام پروژه‌اش را به طریق اولی مکانیزه، دقیق و کیفیت محور نکرده است!

آیا واقعا به مبلغ و مدت زمان تخمینی متعهد است؟

آیا شواهدی دارید یا اطمینانی به شما می‌دهند که بعد از اعلام زمان و هزینه در طی اجرای پروژه، به هر بهانه‌ای مرتکب عمل زشت و غیر اخلاقی درخواست اضافه زمان و اضافه هزینه نشوند؟! آیا سعی کرده‌اند چنان پروژه شما را روز اول درست بسنجند که بعدا تحت هیچ شرایطی از زمان و مبلغ اعلامی خود عدول نکنند؟! یا اینکه متاسفانه، مثل اکثر کسب و کارهای امروزی ایران، حال اخلاقی‌شان بد است و به راحتی اصول حرفه‌ای اخلاق کسب و کار را زیر پا می‌گذارند؟!
یک پیشنهاد ویژه برات داریم!

3 هدیه رایگان به ارزش 1.3 میلیون
فقط برای مشتری‌های اول

این 3 هدیه ارزشمند رو به هیچ وجه از دست نده:

 1. اخذ مجوزهای نماد اعتماد و نماد ساماندهی به ارزش 200 هزار تومان
 2. تولید 5 محتوای 1000 کلمه‌ای به صورت اختصاصی و سئو شده به ارزش 500 هزار تومان
 3. ارائه هاست یک ساله NVME با فضای 10 گیگ به ارزش 600 هزار تومان
برای ما ایمیل بنویسید.