سخن مدیر گروه با شما

گروه نرم افزاری الوند از ابتدای تاسیس تاکنون در ارائه خدمات سه هدف را دنبال کرده است ابتدا به دست آوردن رضایت مشتری، دوم افزایش هر چه بیشتر کیفیت خدمات و سوم جامعیت و گسترش خدمات ارائه شده.

باور داریم اخلاق اولین اصل در کار و زندگی است. تلاش کردیم که در راستای ارزش‌های خود قدم برداریم و کسب روزی کنیم. توفیق این را داشته‌ایم که خدمت گذار باشیم برای جامعه، کشور و جهانی که در آن قدم گذاشته‌ایم. خدمت گذاری توفیق بندگی است و هر چه داریم زیر سایه اوست.

پشتکار، تجربه، مهارت و تخصصی به تیم‌مان عطا کرده که توانایی همراهی با عزیزان بسیاری را داشته باشیم. به امید سربلندی در مسیر کسب روزی و عزت اجتماعی. تمام تلاش‌مان رضایت قلبی و رضایت معشوق در سایه رضایت بندگان اوست.

با تشکر از همراهی‌تان

سید متین رضوانی (مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند)

داستان پر فراز و نشیب شکل گیری آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند

کیفیت فاکتوری است که باعث رشد بیزینس شما خواهد شد. این کیفیت در هر حوزه‌ای، از طراحی سایت و تولید محتوا گرفته تا نحوه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی همگی در سود آوری و رشد تجارت شما سهیم هستند.

هدف اصلی آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند کیفیت است.

یکی از حوزه‌هایی که آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند در آن فعالیت دارد، طراحی سایت است. بنیادی‌ترین اصل ما در طراحی سایت و بقیه بخش‌ها، اجرای تمام جزئیات پروژه به همراه حفظ سادگی کاربری سایت است. شاید سایت پیچیده‌ای مثل سایت بیمه یا صرافی را مدنظر داشته باشید که نیاز به پردازش‌های زیاد محاسباتی دارد و فرمول‌های زیادی باید در آن تعریف شود.

توجه و درک نیازهای کارفرما

همانطور که پیاده سازی صحیح تمام بخش‌ها مهم است، پنل کاربری ساده هم اهمیت دارد. با توجه به اینکه ما از هر قشری از جامعه درخواست طراحی سایت داریم، ساده بودن کار با سایت را در جزو اصول خود قرار داده‌ایم.

در مباحث دیجیتال مارکتینگ با بروز نگه داشتن اطلاعات و دانسته‌های خود همواره سعی در پیشتاز بودن در این حوزه را داشته‌ایم.

اما این خدمات فقط به طراحی ختم نمی‌شود. ما در مجموعه الوند خدمات متنوعی از طراحی سایت فروشگاهی گرفته تا خدمات دیجیتال مارکتینگ از جمله بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا، سئو و بهینه سازی را ارائه می‌دهیم. در مباحثی چون طراحی سایت، سعی بر این داشته‌ایم که همیشه تکنولوژی‌های جدید را وارد کار کنیم و از دانش روز برنامه نویسی استفاده کنیم.

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند عبارتند از:

 1. طراحی سایت
 2. طراحی پورتال
 3. طراحی CRM
 4. طراحی مارکت پلیس
 5. طراحی اپلیکیشن
 6. سئو و بهینه سازی سایت
 7. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
 8. طراحی گرافیک

فرقی نمی‌کند کدام خدمات مدنظر شما باشد. ما نه از ابتدای کار، که قبل از شروع کار یعنی جلسات مشاوره ابتدایی در کنار شما هستیم، مدل کسب و کار شما را تحلیل می‌کنیم، نیازهای اولیه را برآورد می‌کنیم، استراتژی مناسب را تدوین می‌کنیم و شروع به اجرای پروژه می‌کنیم. حتی بعد از تحویل پروژه هم در فاز پشتیبانی در کنار شما خواهیم بود تا به هدف خود یعنی رشد کسب و کارتان برسید.

از چه سالی تیم ما شکل گرفت؟

اول از همه خودم رو خدمت‌تون معرفی کنم، من سید متین رضوانی هستم مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند. از سال 91 به صورت دورکاری در سایت های فریلنسری کار می‌کردم و پروژه های کوچیک و بزرگی در زمینه طراحی سایت می‌گرفتم، ولی خب بعد از یک مدتی به تدریج تعداد سفارش‌ها بیشتر شد و دیگه من نمی‌تونستم از پس همشون بر بیام، بخاطر همین تصمیم گرفتم که یک تیم چند نفره خوب مثل خودم خوش ذوق و علاقه‌مند تشکیل بدم.

بعد از یک مدتی با چندین نفر تیم شدیم و پروژه‌هارو انجام می‌دادیم، توی این مدت خیلی از هم تیمی‌هامون اومدن و رفتن، بعضی‌هاشون برای خودشون استارتاپ راه اندازی کردن بعضی‌هاشون رفتن توی شرکت‌های دیگه استخدام شدن یا حتی بعضی هاشونم طراحی و برنامه نویسی رو رها کردن.

خلق آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند از اینجا کلید خورد!

بعد از چند سال کار تیمی و بدست آوردن سرمایه، تیمی به اسم مجموعه الوند راه اندازی کردم و افراد متخصص و کاربلد رو استخدام کردم. توی این چند سال روی پروژه‌های زیادی کار کردم و با چالش‌های زیادی سر و کله زدم، همیشه سعی می‌کنم بفهمم مشتری دقیقا از ما چی میخواد و چه انتظاراتی داره تا دقیقا مطابق نیازهاش پروژش رو تحویل بدیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند در سال 1399 در دفتری کوچک و با بضاعتی اندک و با امکاناتی محدود فعالیت خود را آغاز کرده و در پروسه فعالیت‌های خود در ابتدا در حوزه وب را در دستور کار قرار داد.

این روند به صورت همکاری با شرکت‌های مختلف ادامه داشت تا این مجموعه را در مسیری‌ها قرار داد با این مضمون که به صورت پیمانی از شرکت‌های بزرگ‌تر کار را دریافت و در اختیار ایشان قرار می‌داد.

ویروس کرونا چه تاثیری روی ما گذاشت؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا شرکت در نهایت با همفکری هم تیمی‌های خود تصمیم به جمع آوری دفتر گرفتیم تا به صورت دورکاری با کارمندان خود در ارتباط باشیم.

ما مثل قبل با همون کیفیت سفارش مشتری‌هامون رو به شکل آنلاین انجام میدیم با این کار سلامتی همه افرادی که به نوعی با ما در ارتباط بودن دیگه در خطر نیست.

فعالیت‌های اخیر به تدریج گسترش یافت و شرکت در زمینه دیجیتال مارکتینگ به صورت حرفه‌ای و با استخدام نیروی مجرب وارد بازار رقابت شد و در پروسه تکاملی فعالیت‌ها، مجموعه به چندین بخش تفکیک شد و ادامه فعالیت آن‌ها با عناوین مشخص اما با یک مدیریت واحد نائل آمد.

اهداف ما چیست؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند با به کارگیری کارشناسان زبده فنی به فعالیت‌های خود با بهره گیری از علم روز ادامه داد، خوشبختانه بازبینی و رفع معایب و نواقص برنامه ریزی و اصلاح پذیری مجموعه مقرون به توفیق بوده و مشتریان قبلی مجموعه نیز تیم الوند را همکار و مشاور مناسبی در تغییر رویه کاری خود دانسته و این افتخار را نصیب شرکت مذکور نموده که با وجود تاکید بر کوچک نگاه داشتن مجموعه به لحاظ تشکیلاتی از هر حیث توانمندی اجرای پروژه‌های بزرگ را یافته است به نحوی که چه از حیث زمان و همچنین کیفیت مطلوب سفارش تا اجرا شده مورد تایید سفارش دهندگان و کارفرمایان بوده است.

طراحی سایت یا اینستاگرام، مسئله این است؟

SUB HEADING HERE

فرق طراحی سایت با شبکه‌های اجتماعی در چیست؟

امروزه بسیاری از کسب و کارها فعالیت خود را بیشتر از طریق فضای مجازی انجام می‌دهند.

با افزایش تنوع در کسب و کارها، فضای رقابتی میان آن‌ها، نسبت به سال‌های گذشته بیشتر شده است.

آن‌ها برای رسیدن به مخاطب بیشتر و افزایش کاربران نیاز به کانال‌های تبلیغاتی مختلف دارند.

طراحی سایت یکی از بهینه‌ترین و اصلی‌ترین راهکارها برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار و بهتر دیده شدن است.

اگر در هر زمینه‌ای فعالیت دارید، برای اینکه بتوانید خدمات و محصولات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهید نیاز به طراحی وب سایت خواهید داشت.

با فعالیت موثر در فضای مجازی و توجه به نکات اولیه برای طراحی وب سایت می‌توانید در کسب و کار خود موفق شوید.

در ادامه به بررسی اهمیت طراحی سایت و تاثیر آن بر کسب و کارها می‌پردازیم.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از خود بپرسید چرا با وجود رسانه‌های اجتماعی مختلف و پرطرفدار، نیاز است برای کسب و کار خود طراحی سایت اختصاصی داشته باشید؟

در واقع، داشتن سایت اختصاصی تنها راه ورود کاربران و دیده شدن نیست بلکه بهترین و موثرترین راه موفقیت در زمینه کسب و کار است.

شما می‌توانید در سایر رسانه‌های اجتماعی فعالیت مستمر و مفیدی داشته باشید اما در صورتی که فعالیت در صفحات و شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار به اندازه وجود طراحی وب سایت اختصاصی و بهینه برای کسب و کار شما موثر نیستند.

طراحی وب سایت حرفه‌ای و صفحات موجود در شبکه‌های اجتماعی مکمل یکدیگر هستند نه جایگزین یکدیگر.

شما برای فعالیت در صفحات رسانه‌های اجتماعی به دلیل قالب‌های از پیش تعیین شده، نیاز به سازگاری با آن‌ها دارید، در صورتی که در طراحی وب سایت شما می‌توانید بر روی جزییات سایت خود نظارت کامل داشته باشید و تمام موارد مورد نیاز خود را طبق سلیقه و نظر شخصی خود طراحی کنید.

چنان چه در ذهن خود برنامه برند سازی را دارید این ویژگی از طراحی وب سایت بسیار اهمیت دارد و باید به آن توجه داشته باشید.

وب سایت‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه اول نتایج جستجو را دارند بازدیدکننده بیشتری از طریق کسانی که در شبکه‌های اجتماعی کسب و کار خود را شروع و یا رونق داده‌اند می‌توانند با پیشنهادهای شگفت انگیزی مجموعه الوند در این زمینه همراه باشند.

در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام حجم بالای سفارشات به درستی پاسخگویی نمی‌شوند به همین دلیل طراحی سایت برای اینستاگرام می‌تواند فروش شما در هر ساعت از شبانه روز بدون دخالت شما و به صورت خودکار انجام دهد. شما با گروه دیجیتال مارکتینگ الوند می‌توانید پیج اینستاگرام خود را تبدیل به فروشگاه اینترنتی پربازده خود نمایید.

SUB HEADING HERE

بالاخره کدام، وب سایت یا شبکه‌های اجتماعی؟

با پیدایش شبکه‌های اجتماعی، استقبال از فضای وب تا حد زیادی کاهش یافت.

به همین دلیل ممکن است این سوال به ذهن شما خطور کرده باشد که “آیا با این وجود طراحی یک وب سایت برای کسب و کار من لازم است؟”

در جواب این سوال باید گفت که بله، ماهیت شبکه‌های اجتماعی به گونه‌ای است که بیشتر حالت ارتباطی دارند و شما نمی‌توانید در آن‌ها تجربه‌ای مناسب از خرید محصولات‌تان در اختیار مشتری قرار دهید.

علاوه بر این، شبکه‌های اجتماعی دارای قالبی آماده هستند و شما فاقد این توانایی هستید که آن را برای خود شخصی سازی کنید.

روش درست این است که شما در ابتدا یک وب سایت برای خود داشته باشید و از طریق شبکه‌های اجتماعی آن را معرفی کنید و به همین شکل برای سایت‌تان بازدیدکننده جذب کنید.

گفتنی است که گروه دیجیتال مارکتینگ الوند تمام این مراحل یعنی: طراحی وب سایت، راه اندازی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی را برای شما انجام خواهد داد.

آیا شبکه‌های مجازی جایگزین وب سایت هستند؟

قاطعانه پاسخ می‌دهیم! خیر!

شبکه‌های مجازی مثل اینستاگرام، فیسبوک و … همگی در خدمت وب سایت شما هستند.

هیچ کاربری برای پیدا کردن کالای مورد نیاز خود تمامی پست‌های ارسالی در یک صفحه‌ی اینستاگرامی را مشاهده نمی‌کند.

در عوض می‌توانید از شبکه‌های مجازی برای معرفی جدیدترین کالاهای خود و ترغیب کاربران برای ورود به وب سایت خود استفاده‌ی شگفت انگیزی بکنید.

SUB HEADING HERE

داشتن صفحه اینستاگرام برای کسب و کار عالی است؛ اما کافی نیست!

آیا می‌دانستید در سایت دیجیکالا روزانه بیش از 300 هزار سفارش ثبت می‌شود؟

تصور کنید که شما روز به روز پیج اینستاگرام خود را گسترش دهید و بر مشتریان خود بیافزایید؛ آیا فضای اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد که روزانه تعداد بسیار زیادی از مشتریان را مدیریت کرده، پاسخگوی آن‌ها باشید و سفارش‌شان را ثبت کنید؟ مشخصا پاسخ این سوال “نه” است.

چاره چیست؟ شما با داشتن یک سایت مکمل اینستاگرام می‌توانید بی نهایت مشتری داشته باشید و سفارش بگیرید.

پس اگر فکر می‌کنید داشتن یک پیج موفق اینستاگرام برای کسب و کار شما کافی است، بی شک هدف بزرگی در سر ندارید!

سرمایه اصلی هر کسب و کاری مشتریانش است.

همانطور که گفتیم، حتی اگر در اینستاگرام فروش و سود خوبی داشته باشید، باز هم این اپلیکیشن شما را محدود می‌کند. به بیان دیگر، شما نمی‌توانید از یک حدی بیش‌تر مشتریان خود را مدیریت کنید و پاسخگوی آن‌ها باشید. پس دو راه دارید؛ یا تا حد مشخصی مشتری جذب کنید و فروش خود را نیز محدود کنید؛ یا شرایطی فراهم کنید که بتوانید بی نهایت مشتری را مدیریت کرده و محصولات خود را به آن‌ها بدون هیچ محدودیتی بفروشید!

چنین شرایطی تنها با داشتن یک سایت فراهم می‌شود.

بدون سایت ممکن است مشتریان بالقوه خود را از دست بدهید!

هر چه مشتریان فروشگاه اینستاگرامی شما بیش‌تر شوند، رسیدگی و پاسخ به آن‌ها دشوارتر خواهد شد.

در نتیجه بسیاری از مشتریان شما به علت عدم پاسخ دهی به موقع و کامل، دیگر از شما خرید نخواهند کرد!

با داشتن یک سایت حرفه‌ای در کنار پیج اینستاگرام می‌توانید اطلاعات کامل و دقیق را به مشتریان ارائه کنید و شرایطی فراهم کنید که برای ثبت سفارش، منتظر پاسخ دهی نمانند.

با داشتن سایت می‌توانید مشتریان بالقوه بیش‌تری جذب کنید!

با داشتن یک سایت حرفه‌ای می‌توانید افرادی را که از طریق موتورهای جست‌وجو (خصوصا گوگل) به دنبال محصولات مشابه با محصول شما می‌گردند را نیز جذب کنید.

همچنین طراحی یک سایت با یک پیج اینستاگرام به شکل‌های دیگری نیز باعث جذب مشتری می‌شود؛ که در ادامه توضیحات بیش‌تری ارائه داده‌ایم.

با طراحی سایت برای اینستاگرام گوی سبقت را در رقابت در دست بگیرید!

اگر رقیبان شما هنوز اقدام به طراحی سایتی مکمل برای فروشگاه اینستاگرامی خود نکرده‌اند، شما اولین نفر باشید!

 1. مشتریان فروشگاه شما را معتبرتر می‌دانند.
  معمولاً فروشگاه‌های اینستاگرامی که دارای سایت نیز می‌باشد، در نظر مشتریان نسبت به موارد دیگر معتبرتر هستند و راحت‌تر اعتماد می‌کنند.
 2. دیگر بابت از دست رفتن پیج یا فیلترینگ اینستاگرام نگران نخواهید بود.
  در صورتی که شما برای پیج اینستاگرامی خود یک سایت حرفه‌ای و موثر داشته باشید، دیگر لازم نیست نگران از دست رفتن کسب و کارتان با مشکلات احتمالی همچون پریدن، هک شدن و… پیج یا فیلترینگ اینستاگرام باشید.
 3. بازاریابی گسترده‌تر
  داشتن یک سایت و مدیریت حرفه‌ای آن می‌تواند بهتر از یک پیج اینستاگرام، مشتریان رو مورد هدف قرار دهد. از این رو شما از این طریق، فرصت این را دارید که به صورت گسترده‌تر، بازاریابی کنید.
 4. صرف زمان کمتر همراه با سود بیش‌تر
  با داشتن یک سایت فروشگاهی برای کسب و کار خود، دیگر لازم نیست برای ثبت سفارش و دریافت وجه از مشتریان خود، از نیروی انسانی استفاده کرده و زمان زیادی را صرف این کار کنید. مشتریان می‌توانند به راحتی از طریق سایت سفارش خود را ثبت کرده و هزینه آن را پرداخت کنند.

فرصت را از دست ندهید! اکنون بهترین زمان برای پیشرفت کسب و کارتان است.

همانطور که می‌دانید، کسب و کارهای اینترنتی، خصوصا کسب و کارهایی که از طریق شبکه‌های اجتماعی آنلاین سازی شده‌اند، تنها مدتی است که مورد توجه قرار گرفته‌اند.

از این رو می‌توان گفت که هر کسب و کاری که سریع‌تر اقداماتی به منظور توسعه و پیشرفت انجام دهد، در آینده موفقیت در بین رقبا و پیشرفت چشم گیری در انتظار اوست.

همچنین همانطور که اشاره داشتیم، شبکه‌های اجتماعی، همچون اینستاگرام، شما را در مدیریت مشتری و فروش محصولات محدود می‌کنند.

پس اگر به دنبال فروش بیش‌تر هستید، چاره‌ای جز طراحی سایت مخصوص کسب و کارتان را ندارید.

از این رو اگر به دنبال فروش بیش‌تر و سود بسیار بالاتر هستید، بهتر است هرچه سریع‌تر نسبت به طراحی یک سایت که مکمل پیج اینستاگرام‌تان باشد، اقدام کنید.

اما چگونه؟ ما به شما می‌گوییم.

SUB HEADING HERE

مقایسه طراحی سایت با اینستاگرام؟ کدام یک پیروز میدان است؟

در عصر دیجیتال، حضور در اینترنت امری ضروری است، بیشتر مشاغل بزرگ یا کوچک در شبکه‌های اجتماعی حضور دارند که این اولین بار در طول تاریخ است مشاغل می‌توانند به این سرعت به مشتریان دسترسی پیدا کنند، حال سوال اینجاست اگر مشاغل دارای چنین حضور آنلاین گسترده‌ای از طریق شبکه‌های اجتماعی هستند، چرا به طراحی سایت نیز نیاز دارند؟

برای پاسخ به این سوال، شبکه‌های اجتماعی و طراحی سایت را در زیر مقایسه می‌کنیم:

شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی آخرین ابزار بازاریابی است، این سیستم عامل‌ها به مشاغل اجازه می‌دهد روزانه با مشتریان خود تعامل داشته باشند همچنین به مشتریان این امکان را می‌دهند که مستقیما با تجارت مورد نیاز خود ارتباط برقرار کنند.

این ابزار نه تنها با مشتریان فعلی ارتباط برقرار می‌کند بلکه توانایی دستیابی به مخاطبان گسترده‌ای از مشتریان بالقوه را نیز دارد.

کمتر از نیمی جمعیت جهان در شبکه‌های اجتماعی فعال هستند، این به معنای چندین میلیارد مخاطب بالقوه است.

شبکه‌های اجتماعی بسیار رایج و محبوب‌اند زیرا رایگان هستند و به دانش فنی و برنامه نویسی نیاز ندارند و هر کسی، در هر مکان می‌تواند از آن برای حضور آنلاین استفاده کند.

طراحی سایت

با داشتن چنین ابزارهای خارق العاده و رایگان مانند اینستاگرام، ممکن است صاحب یک شغل کوچک حتی مایل به خواندن ادامه این مطلب نباشد.

با این حال، قدرت واقعی حضور آنلاین در طراحی سایت است.

با دیدن تمام دلایلی که شبکه‌های اجتماعی برای کسب و کارهای کوچک مفید هستند اما نکته‌ای که وجود دارد شبکه‌های اجتماعی فقط برای بازاریابی آنلاین می‌باشد.

یک مدیر کسب و کار خوب می‌داند که حضور آنلاین چیزی فراتر از بازاریابی آنلاین است.

در عصر جهانی شدن، حضور آنلاین به معنای داشتن فضایی در اینترنت است که هر کس علاقه‌مند به آن است می‌تواند با طراحی سایت به آن دسترسی پیدا کند.

نتیجه گیری این رقابت

طراحی سایت باید قلب حضور آنلاین شما باشد و شبکه‌های اجتماعی باید ابزار بازاریابی شما باشند.

این دو دست به دست هم می‌دهند و هر دو برای موفقیت آنلاین در دوران مدرن بسیار مهم هستند.

با داشتن یک سایت اختصاصی، شما کاملا بر حضور آنلاین خود کنترل دارید، اما باید از شبکه‌های اجتماعی نیز به نفع خود استفاده کنید.

در حالت ایده آل، شبکه‌های اجتماعی باید به عنوان یک بستر بازاریابی با هدف فرستادن مشتری به سایت شما استفاده شوند.

سایت به کسب و کار شما اعتبار می‌دهد و باعث جلب اعتماد کاربر می‌شود، حضور فقط در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام این تصور را در ذهن مخاطب ایجاد می‌کند که کسب و کار شما یک کسب و کار کوچک یا حتی خانگی است و باعث عدم اعتماد مشتری و بخصوص مشتری‌های بزرگ (شرکت‌های بزرگ) می‌شود.

از طرف دیگر، شبکه‌های اجتماعی فقط باید به عنوان ابزاری برای دسترسی به مخاطبان جدید، تعامل انسانی با آن‌ها و رشد تجارت شما مورد استفاده قرار گیرند.

طراحی وب سایت منعکس کننده شغل، برند تجاری، محصولات، آرم و سبک زندگی هر کسب و کاری است.

یک پیشنهاد ویژه برات داریم!

3 هدیه رایگان به ارزش 1.3 میلیون
فقط برای مشتری‌های اول

این 3 هدیه ارزشمند رو به هیچ وجه از دست نده:

 1. اخذ مجوزهای نماد اعتماد و نماد ساماندهی به ارزش 200 هزار تومان
 2. تولید 5 محتوای 1000 کلمه‌ای به صورت اختصاصی و سئو شده به ارزش 500 هزار تومان
 3. ارائه هاست یک ساله NVME با فضای 10 گیگ به ارزش 600 هزار تومان
برای ما ایمیل بنویسید.