سخن مدیر گروه با شما

گروه نرم افزاری الوند از ابتدای تاسیس تاکنون در ارائه خدمات سه هدف را دنبال کرده است ابتدا به دست آوردن رضایت مشتری، دوم افزایش هر چه بیشتر کیفیت خدمات و سوم جامعیت و گسترش خدمات ارائه شده.

باور داریم اخلاق اولین اصل در کار و زندگی است. تلاش کردیم که در راستای ارزش‌های خود قدم برداریم و کسب روزی کنیم. توفیق این را داشته‌ایم که خدمت گذار باشیم برای جامعه، کشور و جهانی که در آن قدم گذاشته‌ایم. خدمت گذاری توفیق بندگی است و هر چه داریم زیر سایه اوست.

پشتکار، تجربه، مهارت و تخصصی به تیم‌مان عطا کرده که توانایی همراهی با عزیزان بسیاری را داشته باشیم. به امید سربلندی در مسیر کسب روزی و عزت اجتماعی. تمام تلاش‌مان رضایت قلبی و رضایت معشوق در سایه رضایت بندگان اوست.

با تشکر از همراهی‌تان

سید متین رضوانی (مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند)

داستان پر فراز و نشیب شکل گیری آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند

کیفیت فاکتوری است که باعث رشد بیزینس شما خواهد شد. این کیفیت در هر حوزه‌ای، از طراحی سایت و تولید محتوا گرفته تا نحوه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی همگی در سود آوری و رشد تجارت شما سهیم هستند.

هدف اصلی آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند کیفیت است.

یکی از حوزه‌هایی که آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند در آن فعالیت دارد، طراحی سایت است. بنیادی‌ترین اصل ما در طراحی سایت و بقیه بخش‌ها، اجرای تمام جزئیات پروژه به همراه حفظ سادگی کاربری سایت است. شاید سایت پیچیده‌ای مثل سایت بیمه یا صرافی را مدنظر داشته باشید که نیاز به پردازش‌های زیاد محاسباتی دارد و فرمول‌های زیادی باید در آن تعریف شود.

توجه و درک نیازهای کارفرما

همانطور که پیاده سازی صحیح تمام بخش‌ها مهم است، پنل کاربری ساده هم اهمیت دارد. با توجه به اینکه ما از هر قشری از جامعه درخواست طراحی سایت داریم، ساده بودن کار با سایت را در جزو اصول خود قرار داده‌ایم.

در مباحث دیجیتال مارکتینگ با بروز نگه داشتن اطلاعات و دانسته‌های خود همواره سعی در پیشتاز بودن در این حوزه را داشته‌ایم.

اما این خدمات فقط به طراحی ختم نمی‌شود. ما در مجموعه الوند خدمات متنوعی از طراحی سایت فروشگاهی گرفته تا خدمات دیجیتال مارکتینگ از جمله بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا، سئو و بهینه سازی را ارائه می‌دهیم. در مباحثی چون طراحی سایت، سعی بر این داشته‌ایم که همیشه تکنولوژی‌های جدید را وارد کار کنیم و از دانش روز برنامه نویسی استفاده کنیم.

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند عبارتند از:

 1. طراحی سایت
 2. طراحی پورتال
 3. طراحی CRM
 4. طراحی مارکت پلیس
 5. طراحی اپلیکیشن
 6. سئو و بهینه سازی سایت
 7. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
 8. طراحی گرافیک

فرقی نمی‌کند کدام خدمات مدنظر شما باشد. ما نه از ابتدای کار، که قبل از شروع کار یعنی جلسات مشاوره ابتدایی در کنار شما هستیم، مدل کسب و کار شما را تحلیل می‌کنیم، نیازهای اولیه را برآورد می‌کنیم، استراتژی مناسب را تدوین می‌کنیم و شروع به اجرای پروژه می‌کنیم. حتی بعد از تحویل پروژه هم در فاز پشتیبانی در کنار شما خواهیم بود تا به هدف خود یعنی رشد کسب و کارتان برسید.

از چه سالی تیم ما شکل گرفت؟

اول از همه خودم رو خدمت‌تون معرفی کنم، من سید متین رضوانی هستم مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند. از سال 91 به صورت دورکاری در سایت های فریلنسری کار می‌کردم و پروژه های کوچیک و بزرگی در زمینه طراحی سایت می‌گرفتم، ولی خب بعد از یک مدتی به تدریج تعداد سفارش‌ها بیشتر شد و دیگه من نمی‌تونستم از پس همشون بر بیام، بخاطر همین تصمیم گرفتم که یک تیم چند نفره خوب مثل خودم خوش ذوق و علاقه‌مند تشکیل بدم.

بعد از یک مدتی با چندین نفر تیم شدیم و پروژه‌هارو انجام می‌دادیم، توی این مدت خیلی از هم تیمی‌هامون اومدن و رفتن، بعضی‌هاشون برای خودشون استارتاپ راه اندازی کردن بعضی‌هاشون رفتن توی شرکت‌های دیگه استخدام شدن یا حتی بعضی هاشونم طراحی و برنامه نویسی رو رها کردن.

خلق آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند از اینجا کلید خورد!

بعد از چند سال کار تیمی و بدست آوردن سرمایه، تیمی به اسم مجموعه الوند راه اندازی کردم و افراد متخصص و کاربلد رو استخدام کردم. توی این چند سال روی پروژه‌های زیادی کار کردم و با چالش‌های زیادی سر و کله زدم، همیشه سعی می‌کنم بفهمم مشتری دقیقا از ما چی میخواد و چه انتظاراتی داره تا دقیقا مطابق نیازهاش پروژش رو تحویل بدیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند در سال 1399 در دفتری کوچک و با بضاعتی اندک و با امکاناتی محدود فعالیت خود را آغاز کرده و در پروسه فعالیت‌های خود در ابتدا در حوزه وب را در دستور کار قرار داد.

این روند به صورت همکاری با شرکت‌های مختلف ادامه داشت تا این مجموعه را در مسیری‌ها قرار داد با این مضمون که به صورت پیمانی از شرکت‌های بزرگ‌تر کار را دریافت و در اختیار ایشان قرار می‌داد.

ویروس کرونا چه تاثیری روی ما گذاشت؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا شرکت در نهایت با همفکری هم تیمی‌های خود تصمیم به جمع آوری دفتر گرفتیم تا به صورت دورکاری با کارمندان خود در ارتباط باشیم.

ما مثل قبل با همون کیفیت سفارش مشتری‌هامون رو به شکل آنلاین انجام میدیم با این کار سلامتی همه افرادی که به نوعی با ما در ارتباط بودن دیگه در خطر نیست.

فعالیت‌های اخیر به تدریج گسترش یافت و شرکت در زمینه دیجیتال مارکتینگ به صورت حرفه‌ای و با استخدام نیروی مجرب وارد بازار رقابت شد و در پروسه تکاملی فعالیت‌ها، مجموعه به چندین بخش تفکیک شد و ادامه فعالیت آن‌ها با عناوین مشخص اما با یک مدیریت واحد نائل آمد.

اهداف ما چیست؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند با به کارگیری کارشناسان زبده فنی به فعالیت‌های خود با بهره گیری از علم روز ادامه داد، خوشبختانه بازبینی و رفع معایب و نواقص برنامه ریزی و اصلاح پذیری مجموعه مقرون به توفیق بوده و مشتریان قبلی مجموعه نیز تیم الوند را همکار و مشاور مناسبی در تغییر رویه کاری خود دانسته و این افتخار را نصیب شرکت مذکور نموده که با وجود تاکید بر کوچک نگاه داشتن مجموعه به لحاظ تشکیلاتی از هر حیث توانمندی اجرای پروژه‌های بزرگ را یافته است به نحوی که چه از حیث زمان و همچنین کیفیت مطلوب سفارش تا اجرا شده مورد تایید سفارش دهندگان و کارفرمایان بوده است.

12 مرحله در طراحی سایت

Web Design Steps

هنوز با مراحل و روند طراحی سایت در مجموعه الوند آشنا نیستین؟

روند اجرای طراحی سایت در مجموعه الوند روال و مراحل مشخصی دارد که یکی پس از دیگری تا زمان پیاده سازی وب سایت طی می‌شود. محتوای این صفحه علاوه بر اینکه شما را با این قدم‌ها آشنا می‌کند، راهنمای خوبی برای افرادی است که تصمیم به طراحی سایت گرفته‌اند و به دنبال منبعی مطمئن برای یادگیری می‌گردند.

 • مشاوره قبل از عقد قرارداد:

  در این جلسه مشاوره که به صورت رایگان انجام می‌شود، کارشناس فنی مجموعه الوند با کارفرما جلسه‌ای تحت عنوان بررسی اولیه طرح و موارد مورد نیاز شما می‌کند و جوانب سایت و نیازهای شما بررسی می‌شود.

  پیشنهادات لازم از سوی کارشناس فنی ارائه می‌شود و بعد از تایید دو جانبه عقد قرارداد انجام می‌شود.

 • عقد قرارداد و صورت جلسه کردن جزئیات طرح:

  در این مرحله کسب و کار شما و رقبا بررسی می‌شوند و هر آنچه که برای یک سایت خوب نیاز دارید لیست می‌شود. آنالیز رقبا، بررسی اهداف سایت، بررسی نمونه کارهای پیشنهادی مشتری، بررسی مدل محتوا گذاری در سایت که برای سئو هم مناسب باشد، دسترسی‌های لازم برای مدیریت، بررسی نیازهایی مانند اتصال به پنل پیامکی، اتصال به درگاه و … مواردی هستند که در این مرحله بررسی می‌شوند.

  به هیچ وجه بدون بستن قرارداد به هیچ کسی پروژتون رو نسپرید با این کار از مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری می‌کنید!

  در آخر قراردادی با جزئیات کامل پروژه شما شامل تعهدات ما در گروه دیجیتال مارکتینگ الوند تنظیم می‌شود. در قرارداد تمام جزئیات از جمله تعداد صفحاتی که باید طراحی شوند، زمان تحویل پروژه، سایت مپ، ایمیل‌ها، رعایت اصول سئو، عدم محدودیت در تعداد مقاله‌ها، صفحات، محصولات و … ذکر می‌شوند.
  در نهایت یک نسخه از قرارداد برای شما ارسال می‌شود.

 • طراحی یک نمای کلی از وب سایت:

  برای طراحی سایت و داشتن وب سایت تاثیرگذار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد.

  این کار باعث می‌شود نیازهای وب سایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.

  در مجموعه الوند ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح‌های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی می‌شوند. وایرفرم‌ها طرح‌های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش‌های مختلف سایت را نشان می‌دهند و فاقد رنگ، جزییات و … هستند.

  وایرفریم یک مرحله مهم در هر فرایند طراحی وب سایت است. در طرح‌های پیچیده و بزرگ از این روش برای تعیین بخش‌های مختلف استفاده می‌شود تا معلوم شود صفحات و عناصر در کجا و با چه هدفی در طراحی به کار روند.

  برای طراحی هر وب سایت، بایستی طبق نیاز مشتری و نوع وب سایتی که مد نظر وی هست آن را طراحی کنید. در واقع این نمای کلی شامل یک نقشه کلی از تمامی صفحات وب سایت، تعیین جایگاه، چیدمان المان‌ها و همچنین عناصر متفاوت است. به این نمای کلی از طراحی سایت، طراحی وایرفریم هم گفته می‌شود.

 • طراحی گرافیکی وب سایت:

  گرافیست مجموعه الوند طبق اصول و قواعد استاندارد طراحی، سلیقه شما و تجربه، طرح گرافیکی سایت را جزء به جزء پیاده سازی می‌کند. طرح گرافیکی از پایه طراحی می‌شود و برای شما ارسال می‌شود. هر بخشی که نیاز به اصلاح داشته باشد طبق نظر و تایید شما انجام می‌شود.

  رابط کاربری وب سایت شما که در این مرحله پیاده سازی می‌شود تاثیر بسیار زیادی بر موفقیت کسب و کار شما دارد!

  در مرحله دوم بعد از اینکه محل قرارگیری عناصر و المان‌های وب سایت مشخص شد بایستی آن را به صورت گرافیکی طراحی نمایید. این قسمت با توجه به نوع کسب و کار اینترنتی و با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی و نرم افزارهای مخصوص رنگ بندی، طراحی و تولید می‌شود.

 • برنامه نویسی و کدنویسی در طراحی سایت:

  بخش اصلی کار شروع می‌شود. برنامه نویس بخش منطقی سایت را پیاده سازی می‌کند. در پنل ادمین دسترسی‌های لازم برای ایجاد منو، ایجاد مقاله و صفحات، ایجاد دسته بندی، مدیریت بخش‌های سئو برای درج متاها و … برنامه نویسی می‌شود. نام کاربری و رمز عبور هم در اختیار شما قرار می‌گیرد تا با عملکرد بخش‌های مختلف آشنا شوید.

  اینکه وب سایت شما با چه زبانی اجرا میشود مهم نیست! بلکه طراحی استاندارد و مطابق با اصول اهمیت بسزایی دارد.

  تصمیم گیری در این بخش در واقع به صورت کامل بر عهده مشتری است. مشتری بر اساس هزینه‌ها و نیازی که دارد تصمیم می‌گیرد که از سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس برای طراحی سایت استفاده کند و یا از یک طراحی کاملاً اختصاصی یا به اصطلاح فریمورک اختصاصی، اقدام به برنامه نویسی وب سایت کند.

 • خرید هاست و دامنه:

  در این مرحله برای شما هاست و دامنه‌ای که از نظر تیم سئو هم مورد تایید باشد، تهیه می‌کنیم که هرگز نگرانی‌ای از بابت رتبه سایت‌تان نداشته باشید.

  هاست و دامنه‌ای که برای شما تهیه می‌شود از نظر امنیت و خدمات مطمئن و قابل اتکا می‌باشد.

 • کنترل کیفی ابعاد مختلف وب سایت:

  سرعت بارگذاری وب سایت با سایت GTMetrix بررسی خواهد شد و مطابق با استانداردهای روز تا حد امکان بهینه می‌شود. امنیت وب سایت با دو نرم افزار آنلاین مورد بررسی قرار خواهد گرفت. کدهای وب سایت با W3C HTML5 Validator بررسی شده و در صورت خطا، برطرف می‌شود. نحوه نمایش سایت در مرورگرها و گجت‌های مختلف در رزولوشن‌های مختلف بررسی می‌شود تا مطابق با قالب گرافیکی باشد.

 • کنترل عملکرد، تست و بازنگری وب سایت:

  یکی از کارشناسان که در طول طراحی درگیر پروژه شما نبوده است به صورت کاربر عادی وب سایت را بررسی می‌کند تا راحتی کار با وب سایت و عملکرد آن بررسی شود.
  تیم تست مجموعه الوند و کارفرما شروع به بررسی سایت کرده و دستورات اصلاحی شما را اعمال می‌نمایند تا نتیجه مورد نظر شما بدست بیاید.

  به این خاطر که همیشه آن چیزی مهم است که شما از ما می‌خواهید و ما در تلاش هستیم سایتی که مورد قبول شما و کاربران‌تان هست را برای‌تان به ارمغان بیاوریم.

 • بارگذاری پیش نمایش وب سایت به صورت خصوصی:

  وب سایت قبل از ارائه و بازگشایی برای عموم جهت مشاهده و بررسی اولیه به صورت خصوصی روی سرور نمایشی ما بارگذاری می‌شود تا اصلاحات و تغییرات نهایی را اعلام کنید.

 • رفع اصلاحات نهایی:

  در حین طراحی، تمامی بخش‌ها با تایید کارفرما پیش می‌رود. تعهدات ذکر شده در قرارداد، انجام و سایت تمام و کمال تحویل داده می‌شود. در نهایت سایت به همراه اطلاعات لازم به مشتری تحویل داده می‌شود.

  تغییرات و اصلاحات نهایی مطابق با درخواست شما اعمال خواهد شد.

 • تسویه حساب و آغاز پشتیبانی:

  بعد از بررسی عملکرد وب سایت و قبل از انتشار پروژه، 20% مبلغ باقی مانده پروژه دریافت خواهد شد.

 • جلسه آموزش کار با وب سایت و مدیریت آن:

  بعد از اتمام پروژه، کار با پنل مدیریت سایت به شما آموزش داده می‌شود. این آموزش شامل کار کردن با بخش‌های مختلف مانند ساختن منو، دسته بندی، ادیت تصاویر، نحوه وارد کردن اطلاعات و سایر موارد مورد نیاز است.

  در جلسه آموزشی که انجام می‌شود نحوه مدیریت وب سایت آموزش داده خواهد شد. این جلسه در قالب فایل ویدئویی (صوتی و تصویری) ذخیره شده و در انتهای جلسه در اختیار شما قرار می‌گیرد.

یک پیشنهاد ویژه برات داریم!

3 هدیه رایگان به ارزش 1.3 میلیون
فقط برای مشتری‌های اول

این 3 هدیه ارزشمند رو به هیچ وجه از دست نده:

 1. اخذ مجوزهای نماد اعتماد و نماد ساماندهی به ارزش 200 هزار تومان
 2. تولید 5 محتوای 1000 کلمه‌ای به صورت اختصاصی و سئو شده به ارزش 500 هزار تومان
 3. ارائه هاست یک ساله NVME با فضای 10 گیگ به ارزش 600 هزار تومان
برای ما ایمیل بنویسید.