سخن مدیر گروه با شما

گروه نرم افزاری الوند از ابتدای تاسیس تاکنون در ارائه خدمات سه هدف را دنبال کرده است ابتدا به دست آوردن رضایت مشتری، دوم افزایش هر چه بیشتر کیفیت خدمات و سوم جامعیت و گسترش خدمات ارائه شده.

باور داریم اخلاق اولین اصل در کار و زندگی است. تلاش کردیم که در راستای ارزش‌های خود قدم برداریم و کسب روزی کنیم. توفیق این را داشته‌ایم که خدمت گذار باشیم برای جامعه، کشور و جهانی که در آن قدم گذاشته‌ایم. خدمت گذاری توفیق بندگی است و هر چه داریم زیر سایه اوست.

پشتکار، تجربه، مهارت و تخصصی به تیم‌مان عطا کرده که توانایی همراهی با عزیزان بسیاری را داشته باشیم. به امید سربلندی در مسیر کسب روزی و عزت اجتماعی. تمام تلاش‌مان رضایت قلبی و رضایت معشوق در سایه رضایت بندگان اوست.

با تشکر از همراهی‌تان

سید متین رضوانی (مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند)

داستان پر فراز و نشیب شکل گیری آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند

کیفیت فاکتوری است که باعث رشد بیزینس شما خواهد شد. این کیفیت در هر حوزه‌ای، از طراحی سایت و تولید محتوا گرفته تا نحوه فعالیت در شبکه‌های اجتماعی همگی در سود آوری و رشد تجارت شما سهیم هستند.

هدف اصلی آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند کیفیت است.

یکی از حوزه‌هایی که آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند در آن فعالیت دارد، طراحی سایت است. بنیادی‌ترین اصل ما در طراحی سایت و بقیه بخش‌ها، اجرای تمام جزئیات پروژه به همراه حفظ سادگی کاربری سایت است. شاید سایت پیچیده‌ای مثل سایت بیمه یا صرافی را مدنظر داشته باشید که نیاز به پردازش‌های زیاد محاسباتی دارد و فرمول‌های زیادی باید در آن تعریف شود.

توجه و درک نیازهای کارفرما

همانطور که پیاده سازی صحیح تمام بخش‌ها مهم است، پنل کاربری ساده هم اهمیت دارد. با توجه به اینکه ما از هر قشری از جامعه درخواست طراحی سایت داریم، ساده بودن کار با سایت را در جزو اصول خود قرار داده‌ایم.

در مباحث دیجیتال مارکتینگ با بروز نگه داشتن اطلاعات و دانسته‌های خود همواره سعی در پیشتاز بودن در این حوزه را داشته‌ایم.

اما این خدمات فقط به طراحی ختم نمی‌شود. ما در مجموعه الوند خدمات متنوعی از طراحی سایت فروشگاهی گرفته تا خدمات دیجیتال مارکتینگ از جمله بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا، سئو و بهینه سازی را ارائه می‌دهیم. در مباحثی چون طراحی سایت، سعی بر این داشته‌ایم که همیشه تکنولوژی‌های جدید را وارد کار کنیم و از دانش روز برنامه نویسی استفاده کنیم.

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند عبارتند از:

 1. طراحی سایت
 2. طراحی پورتال
 3. طراحی CRM
 4. طراحی مارکت پلیس
 5. طراحی اپلیکیشن
 6. سئو و بهینه سازی سایت
 7. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
 8. طراحی گرافیک

فرقی نمی‌کند کدام خدمات مدنظر شما باشد. ما نه از ابتدای کار، که قبل از شروع کار یعنی جلسات مشاوره ابتدایی در کنار شما هستیم، مدل کسب و کار شما را تحلیل می‌کنیم، نیازهای اولیه را برآورد می‌کنیم، استراتژی مناسب را تدوین می‌کنیم و شروع به اجرای پروژه می‌کنیم. حتی بعد از تحویل پروژه هم در فاز پشتیبانی در کنار شما خواهیم بود تا به هدف خود یعنی رشد کسب و کارتان برسید.

از چه سالی تیم ما شکل گرفت؟

اول از همه خودم رو خدمت‌تون معرفی کنم، من سید متین رضوانی هستم مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند. از سال 91 به صورت دورکاری در سایت های فریلنسری کار می‌کردم و پروژه های کوچیک و بزرگی در زمینه طراحی سایت می‌گرفتم، ولی خب بعد از یک مدتی به تدریج تعداد سفارش‌ها بیشتر شد و دیگه من نمی‌تونستم از پس همشون بر بیام، بخاطر همین تصمیم گرفتم که یک تیم چند نفره خوب مثل خودم خوش ذوق و علاقه‌مند تشکیل بدم.

بعد از یک مدتی با چندین نفر تیم شدیم و پروژه‌هارو انجام می‌دادیم، توی این مدت خیلی از هم تیمی‌هامون اومدن و رفتن، بعضی‌هاشون برای خودشون استارتاپ راه اندازی کردن بعضی‌هاشون رفتن توی شرکت‌های دیگه استخدام شدن یا حتی بعضی هاشونم طراحی و برنامه نویسی رو رها کردن.

خلق آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند از اینجا کلید خورد!

بعد از چند سال کار تیمی و بدست آوردن سرمایه، تیمی به اسم مجموعه الوند راه اندازی کردم و افراد متخصص و کاربلد رو استخدام کردم. توی این چند سال روی پروژه‌های زیادی کار کردم و با چالش‌های زیادی سر و کله زدم، همیشه سعی می‌کنم بفهمم مشتری دقیقا از ما چی میخواد و چه انتظاراتی داره تا دقیقا مطابق نیازهاش پروژش رو تحویل بدیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند در سال 1399 در دفتری کوچک و با بضاعتی اندک و با امکاناتی محدود فعالیت خود را آغاز کرده و در پروسه فعالیت‌های خود در ابتدا در حوزه وب را در دستور کار قرار داد.

این روند به صورت همکاری با شرکت‌های مختلف ادامه داشت تا این مجموعه را در مسیری‌ها قرار داد با این مضمون که به صورت پیمانی از شرکت‌های بزرگ‌تر کار را دریافت و در اختیار ایشان قرار می‌داد.

ویروس کرونا چه تاثیری روی ما گذاشت؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا شرکت در نهایت با همفکری هم تیمی‌های خود تصمیم به جمع آوری دفتر گرفتیم تا به صورت دورکاری با کارمندان خود در ارتباط باشیم.

ما مثل قبل با همون کیفیت سفارش مشتری‌هامون رو به شکل آنلاین انجام میدیم با این کار سلامتی همه افرادی که به نوعی با ما در ارتباط بودن دیگه در خطر نیست.

فعالیت‌های اخیر به تدریج گسترش یافت و شرکت در زمینه دیجیتال مارکتینگ به صورت حرفه‌ای و با استخدام نیروی مجرب وارد بازار رقابت شد و در پروسه تکاملی فعالیت‌ها، مجموعه به چندین بخش تفکیک شد و ادامه فعالیت آن‌ها با عناوین مشخص اما با یک مدیریت واحد نائل آمد.

اهداف ما چیست؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ الوند با به کارگیری کارشناسان زبده فنی به فعالیت‌های خود با بهره گیری از علم روز ادامه داد، خوشبختانه بازبینی و رفع معایب و نواقص برنامه ریزی و اصلاح پذیری مجموعه مقرون به توفیق بوده و مشتریان قبلی مجموعه نیز تیم الوند را همکار و مشاور مناسبی در تغییر رویه کاری خود دانسته و این افتخار را نصیب شرکت مذکور نموده که با وجود تاکید بر کوچک نگاه داشتن مجموعه به لحاظ تشکیلاتی از هر حیث توانمندی اجرای پروژه‌های بزرگ را یافته است به نحوی که چه از حیث زمان و همچنین کیفیت مطلوب سفارش تا اجرا شده مورد تایید سفارش دهندگان و کارفرمایان بوده است.

استفاده از سایت سازها، آره یا نه؟

Why Do Not We Recommend Using Site Builders

چرا استفاده از سایت سازها را پیشنهاد نمی‌کنیم؟

اخیرا بازار سایت سازها و فروشگاه سازها بسیار داغ شده است و مسلما خیلی ممکن است پیش آمده باشد که شما هم با تبلیغاتی از قبیل “طراحی سایت فقط در 20 دقیقه” یا “طراحی سایت بدون نیاز به کدنویسی” رو به رو شده باشید. قصد تخریب این نوع از سایت سازها را نداریم اما این سایت سازها چندان هم نمی‌توانند پاسخگوی نیاز شما باشند.

مشکل این سایت سازها دقیقا چیست؟

این سایت سازها چیزی را به شما می‌دهند که خودشان می‌خواهند، نه آن چیزی که شما واقعا به آن احتیاج دارید!

01. عدم برآورده کردن 0 تا 100 نیازهای شما

سایت سازها نمی‌توانند طبق نیازهای شما از یک سایت طراحی شوند و دست شما هم برای ویرایش آن چندان باز نیست. همچنین معمولا سایت‌هایی که با سایت ساز به شما تحویل داده می‌شوند ممکن است در آینده مشکلات زیادی به بار بیاورند که نشود آن را با دانش عمومی حل و فصل کرد.

معمولا این نوع سایت‌ها پشتیبانی ندارند و ممکن است موارد فنی آن‌ها را هم نتوانید به راحتی برطرف کنید.

02. محدود بودن شخصی سازی در سایت سازها

همچنین امکان شخصی سازی این نوع از سایت‌ها هم بسیار محدود است و معمولا هم برای‌شان امکانات اختصاصی نمی‌توان تعریف کرد. در نتیجه شما می‌توانید:

به جای اینکه بارها برای طراحی یک سایت غیر حرفه‌ای هزینه کنید، یک بار برای یک سایت درست حسابی و کامل هزینه کنید.

این موضوع هم برای برند سازی شما مناسب است، هم اینکه مشکلات متعدد آینده را تجربه نخواهید کرد. مسلما طراحی سایت اختصاصی و حرفه‌ای قابل مقایسه با هیچ کدام از سایت سازها نیست، اگر سایت سازها مناسب بودند کسب و کارهای بزرگ و برندهای نام آشنا به سمت سایت سازها مهاجرت می‌کردند و آن‌ها را جایگزین سیستم خودشون می‌کردند!

03. از فروشگاه سازها هم استفاده نکنیم؟

برای طراحی سایت فروشگاهی هم فروشگاه سازها را توصیه نمی‌کنیم زیرا با اینکه مخصوص فروشگاه‌های اینترنتی هستند اما باز هم به مانند CMS هایی همچون وردپرس یا دیزاین سایت اختصاصی قدرتمند نیستند و امکانات محدودتری دارند.

Reasons For Weak And Inefficient Site Builders

دلایل ضعیف و ناکارآمد بودن سایت سازها!!!

زمان‌های بسیاری پیش آمده است که یک مشتری به ما مراجعه کرده است و همواره این سوال برایش مطرح بوده است که از یک سایت ساز برای طراحی سایت خود استفاده کند یا سایت را به دست تیم متخصص ما بسپارد. در جواب به این سوال باید بگوییم:

شما در انتخاب راه خود می‌توانید آزادانه عمل کنید اما باید این موضوع را در نظر بگیرید که کدام روش کار شما را زودتر راه می‌اندازد.

وقتی که ما یک سایت شرکتی یا فروشگاهی را برای شما طراحی می‌کنیم، قالب‌های سفارشی و متناسب با طرح برند و سلیقه‌ی شما می‌سازیم. حتی بعد از راه اندازی سایت‌تان می‌توانیم این قالب‌ها را به درخواست شما ویرایش کنیم تا نهایتا به شکل و شمایلی در بیاید که مورد پسند شما قرار گیرد.

یک مثال از 1000 ایراد سایت سازها بشنویم

حالا فرض کنید این سایت با یک سایت ساز طراحی شود. شما هرگز نمی‌توانید قالب‌های آماده‌ی سایت ساز را دست کاری کنید. در این وضعیت حتی نمی‌توانید فکرش را هم بکنید که ظاهر این قالب را به فرمی در بیاورید که دلخواه شما باشد. بنابراین هر آنچه که آماده شده است را باید استفاده کنید! به نظر می‌آید موضوع بسیار بغرنج می‌شود.

ما زمانی که یک سایت را طراحی می‌کنیم، برای آن یک هاست و سرور اختصاصی در نظر می‌گیریم و سعی ما بر این است که تمام قسمت‌های سایت کدنویسی شود. بنابراین سایت سریع لود می‌شود و امکان نفوذ به آن به حداقل می‌رسد.

حالا فرض کنید این سایتی که قرار است محصولات یک فروشگاه یا خدمات یک شرکت را به فروش برساند، توسط یک سایت ساز طراحی شود؛ دیگر نمی‌توان در کدهای آن دست کاری کرد تا آن را از نفوذ بد افزار در امان نگه دارید. علاوه بر این‌ها یادتان باشد که:

سایت سازها هاست و سرور اختصاصی ندارند، پس هر زمانی که شرکت ارائه دهنده‌ی سایت ساز مشکل پیدا کند، سایت شما هم با مشکل رو به رو خواهد شد.

خب پس چیکار کنیم؟ راهکاری هم وجود داره؟

ما می‌توانیم با طراحی سایت حرفه‌ای تمام این مشکلات را مرتفع کنیم، تا بدون هیچ دغدغه‌ای کسب و کار خود را راه اندازی کنید. اگر حوصله به خرج دهید، در ادامه‌ی مطالب در دیگر صفحات به طور مفصل شرح خواهیم داد که ما چگونه یک سایت حرفه‌ای را طراحی خواهیم کرد و چه امکاناتی برای آن در نظر خواهیم گرفت.

با طراحی سایت حرفه‌ای از رقبایتان سبقت بگیرید!
یک پیشنهاد ویژه برات داریم!

3 هدیه رایگان به ارزش 1.3 میلیون
فقط برای مشتری‌های اول

این 3 هدیه ارزشمند رو به هیچ وجه از دست نده:

 1. اخذ مجوزهای نماد اعتماد و نماد ساماندهی به ارزش 200 هزار تومان
 2. تولید 5 محتوای 1000 کلمه‌ای به صورت اختصاصی و سئو شده به ارزش 500 هزار تومان
 3. ارائه هاست یک ساله NVME با فضای 10 گیگ به ارزش 600 هزار تومان
برای ما ایمیل بنویسید.